Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jelent valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit? Mit csináljak, van valami ötletetek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy még nagyon régen kb. 5-6 éve nagyon szerelmes voltam egy lányba akinek ezt meg is mondtam viszont akkor nem lett köztünk semmi mert ő nem szerette volna állítólag,viszont most megbeszéltem vele és belement,hogy pénteken átjön hozzám és segít kémiából! :) :$ Nem tudom,hogy ez jelent e valamit,vagy szinte semmi?? Szerintetek?? És nem tudom,hogy még milyen programot találhatnék ki ha eljön,arra gondoltam hogy miután "kémiáztunk",utána megkérdezném tőle,hogy esetleg lenne e kedve megnézni egy filmet és betehetnék egy jó filmet és megnézhetnénk. Vagy tudtok valami jó ötletet?? Nagyon szeretném ezt a csajt!! 19/F

2013. okt. 30. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sétálós programot találj ki, mert ebből ha nem vigyázol szex lesz:D
2013. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem rossz ötlet. Én tutira nem mennék át egy sráchoz, ha nem lenne szimpatikus. Persze, ha jó barátnak tart, akkor nincs sok esélyed, de a film még ekkor is belefér.
2013. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondod??? Szerinted benne lenne a dologban? Koton van itthon elég,úgyhogy nem megyünk sétálni! :) :P
2013. okt. 30. 10:21
 4/11 anonim ***** válasza:
(3) Azt:D + Ne már:xD
2013. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak hülyültem!! Nyilván nem fogom letámadni a csajszit!! :)
2013. okt. 30. 10:30
 6/11 anonim ***** válasza:
(5) Aha:DD
2013. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Figyelj nekem ez a csaj sokkal többet jelent,és nagyon fontos nekem az,hogy ezt a találkát ne szúrjam el azzal,hogy rámászok!!
2013. okt. 30. 10:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondani mindent lehet, de a tettek beszélnek:D
2013. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mekkora lúzer vagy itt kérsz tanácsokat?!
2013. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Uccsónak! Mekkora paraszt vagy :)
2013. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!