Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Erre mondjatok valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Erre mondjatok valamit mert most már nem tudom mit csinálok!?

Figyelt kérdés

Már régóta szerettem volna egy lányt, erre ma közli, hogy: Te túl jó fiú vagy nekem.

Most akkor tényleg a bunkó állat diszkós k.csögök kellenek nektek??????? Most már magyarázzátok meg, hogy megy ez mert tényleg nem értem!



#szom az
2013. okt. 27. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
minnél bunkóbb vagy, annál jobb nekik, annál jobban izgulnak rás!
2013. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vonzódik hozzád,csak ezt nem merte nyíltan megmondani.
2013. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ezt csak azért mondta, mert abszolút nem jössz be neki, de nem akart megbántani. Az én barátom sem bunkó, tök aranyos, mégis szeretem :D
2013. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egy haver tanácsa: sose azzal foglalkozz, hogy mit akar a csaj, azon járjon az eszed, hogy te mit akarsz! legyél önmagad és cselekedj kedved szerint! ha ez nem jön be neki, akkor ez van, nem illetek össze, vagy csak elbukott egy kur.vajó pasit, ő a hülye
2013. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor küldd el a halál fszára, ezzel is bizonyítva, hogy nem is vagy te olyan jó fiú.
2013. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ez csak egy lekoptatós duma. Nem kell elhinni. Valójában azt jelenti, hogy nem vagy neki elég jó.
2013. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt mondja sosem volt róla szó hogy többet akar tőlem...de azért becézgette a nevem meg küldte a szívecskés cuccokat, akarok még találkozni stb :)
2013. okt. 27. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Olcsó lepattintós szöveg és ha ezen túl még keres, akkor csak szórakozik Veled. Hagyd a francba!
2013. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Angel of the Lord válasza:
Lépj túl ezen a csajon és keress egy másikat akivel jobban járhatsz.ha te tényleg ilyen jó fiú vagy akkor meg nem érdemel meg téged ez a hülye pic_a
2013. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ne aggódjatok :D "vaaan máááásik" aki sokkal rendesebb... pont tegnap (is) találkoztam vele. volt szájrapuszi, sok ölelés stb :) (még nem volt barátja ezért óvatos)
2013. okt. 28. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!