Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin szabad a csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin szabad a csók?

Figyelt kérdés
Holnap találkozom egy lánnyal, tudom, hogy tetszem neki, nekem is nagyon tetszik, megcsókolhatom, vagy még korai lenne?

2013. okt. 27. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
ahogy érzed:D
2013. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Azt mondom simán smárold le.:DD

A mostani barátnőmmel 15 perc ismertség után smaciztunk.:33

2013. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-esnek teljesen igaza van. Ment a zöld pacsi. Én úgy kb. 8-15 perc között cselekednék a helyedben.
2013. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Normális embereknek korai lenne.
2013. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a lány hasonlít hozzám, akkor úgyis kitér a csók elől. Igaz, hogy ahogy érzed, de ha még nem találkoztatok, nem ismeritek egymást, stb, akkor első randin a csók szerintem még elég erőltetett. Én legalábbis első randin sose csókolózok, még nincs értelme, semmilyen érzelem nem alakult ki akkor még, max némi szimpátia és esetleg kevéske vonzalom, ami csókot indokolna. De ha neki nem feltételek mindezek, és ezek nélkül is tudja élvezni a csókot, akkor próbáld meg :) Ha nem akarja, úgyis észreveszed. :)
2013. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7.
2013. okt. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a második végén nem történik meg, a csaj jó eséllyel nem fog komolyan venni...
2013. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Én nem vennék komolyan egy olyan nőt aki már második randin smárolni akar... (Már ha férfi lennék.) Vagy ha engem akarna második randin megcsókolni valaki, nem hiszem, hogy hagynám neki...
2013. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen helyzetfüggő és szubjektív dolog, de ha minden sínen van és érzitek egymás közt azt a bizonyos bizsergést, akkor a második alkalommal mindenképpen érdemes legalább bepróbálkozni. Persze nem ajtóstul rontani a házba, hanem odafigyelni a jelekre és a kellő pillanatban indítani az akciót.


Mindenesetre ha egy csomószor taliztok és semmi nem történik szépen felkerülsz a barátlistára stb.


DE: mint mondtam, ez mind helyzetfüggő, nincs két egyforma ember, nincs két egyforma kapcsolat :)

2014. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!