Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg merjem tenni?

Figyelt kérdés
Lany vagyok, 15 eves es el akarom hivni randizni az egyik osztalytarsamat! Meg nem nagyon vagyok benne biztos hogy szerelmes belem de nekem nagyon tetszik o. Esegleg hogyan erhetnem el hogy belem szeressem? Elore koszonom valoszotokat :)

2013. okt. 26. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
változtat valamit is a helyzeteden, ha pár vadidegen, arc nélküli ember mond egy igent, vagy nemet?
2013. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos azt hogy ő belédszeressen ahoz ő kell, tehát ez ellen nem tehetsz semmit! a randi jó ötlet! megpróbálhatod! viszont ne ess bele abba a hibába amelybe a tiniribik beleesnek hogy szétkenyed a búrád minden kakival mert azt hiszed hogy szép vagy! ebben a korosztályban a fiúk a természetes szépséget szeretik! :) szóval szerintem hívd el! :) és sok sikert kívánok! :) majd írj, hogy hogy ment kíváncsi vagyok! :)
2013. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem jó osztálytársal járni, hidd el. ha össze jöttek és esetleg úgy adódna, hogy véget vettek a kapcsolatnak cumi lesz. nehéz lesz elfelejteni, ha mindennap látod. te tudod
2013. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepenkoszonom neked!!! Irok privit, hogy hogyment! Szia.
2013. okt. 26. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

mosolyogj rá sokat

nálam bejött

a csaj elcsábított a mosolyával... aztán közölte, hogy nem kellek

:) azóta megint én kellek neki... de nekem már ő nem :D ^-^


sok sikert

2013. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!