Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg merjem tenni?

Figyelt kérdés
van egy több éves kapcsolatom és már nem olyan jó de nem miattam és úgy érzem jobb lenne keresni egy új pasit de olyan nehéz nem tudom találnék-e olyat mint ő mert minden tökéletes volt..egy darabig..most szinte ő tölti ki az életem mindennap együtt vagyunk ja és ő az első pasim :S még szeretem de még csak 19 vagyok.. lehet ideje lenne pasizni
2012. júl. 16. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megbeszélni vele a problémákat, és ha nem fogja fel, akkor keress másikat. Előtted az élet, biztosan találsz mást.
2012. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!