Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randin csok?

Figyelt kérdés
Facebookon beszeltunk mar sokat es jovohetre hivott valahova.mondta hogy oda megyunk ahova szeretnek.szerintetek meg fog csokolni?meg sose smaroltam es felek de szeretnem.milyen jelekbol jovok ra h o szeretne vagy hogy tudassam vele.15/l kerlek normalis valaszokat irjatok.koszonom
2013. okt. 26. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegye fel a kezét az a +20 éves aki 15 éves korában még pokémon tazózott vagy játszott!
2013. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelezd neki, hogy jó volt a randi és ha nem nyuszi majd ő kezdeményez.
2013. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
majd jön magától
2013. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 1


JELEN!!!


épp a minap akadtak a kezembe, szépen bezacskóztam, hermetikusan lezártam és eltettem a sufniba egy nagy dobozba őket, emlékbe!

21f

2013. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:)
2013. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én utoljára 7.-ben tazoztam :D

Szerintem 15 éves lánynál normális, ha randizásra meg ilyen dolgokra vágyik :)


Csóktól ne félj! Mindenkinek van egyszer először, nem lehet ciki még ha elbénázod is, érthető! :)


Beszélgetés közben le-lepillantasz a szájához, aztán vissza a szemébe. Általában ez szokott lenni a jel, hogy meg akarod csókolni :)


21f

2013. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!