Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randin csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randin csók?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor mik azok a jelek, amiket adtok afelől, hogy nem rúgnátok seggbe érte? :D

A troll hozzászólásokat légyszives mellőzzétek!


És mi a véleményetek arról, hogy virágot visz nektek a srác? És ha ez is jó ötlet, akkor milyen virágot? :D



#shgtjhnfcdh
2013. szept. 14. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom én sejtetően a pasi szemébe szoktam nézni bár eddig mindig léptek szinte maguktól igaz nem feltétlenül az első randin :D
2013. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A virág jó ötlet, legalábbis nekem tetszene,csak ne legyen Krizsánt.

Ami a csókot illeti,ha jó volt a randi,akkor szívesen fogadom, viszonzom.

Hogy honnan lehet ezt tudni? Érezni kell,h a másiknak is jó volt.Legfeljebb adsz előbb egy szájra puszit,és ha látod,h tetszett a lánynak,megcsókolod.25/N

2013. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint utálom a virágokat. Ha a lány bámulja a szádat, akkor úgy néz ki, ö is a csókon gondolkozik!
2013. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza van a 2-esnek. esetleg ha nem akarsz szájrapuszit adni neki, mert félsz, h h reagál, akkor adhatsz a szájához nagyon közel egy puszit (szinte a szája szélére) mert akkor mégse smároltad le rögtön, de nem is csak egy sima puszit adtál az arcára. és ha látod rajta, h tetszett neki, akkor megcsókolhatod.:) de am meg figyeld a reakcióit a randi során és próbáld megérezni, h mehet-e a csók.:)

A virág kicsit régimódi, de nagyon romantikus és cuki :)) de ugyanakkor kellemetlen is lehet, ha nem a lánynál találkoztok (mert ott berakhatja vázába) egyébként meg cipelnie kellene az egész randin, tehát szerintem ha nem mész el a lányért, akkor max egy szál virágot vigyél.

2013. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lányok!

Arról mi a véleményetek ha egy jó randi végén a srác mondjuk beszalad egy virágboltba és vesz egy szálé vörös rózsát?

2013. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék virágnak:) számomra ugy lenne tökéletes egy randi, ha a fiú meglepne egy virággal..ami a csókot illeti szerintem belefér( de nem nyelves, csak egy sima csók)
2013. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
belefér a csók ha én is akarom.a virágnak örülnék de lehet hogy néha útban lenne
2013. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5.: Ez elméletben egy aranyos gesztus lenne, de ha pl sokat kell várni a virágosnál, vagy sokáig válogatsz akkor illúzióromboló lehet a sok várakozás. Szerintem sokkal jobb, ha a randi elejére viszel neki virágot. Bár ha első randi, akkor a vörös rózsa kicsit fura lehet rögtön az elején. 18L
2013. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8.Olyanra nem gondoltam,hogy válogatni.Gyors pillanat alatt.
2013. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!