Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit engedjek első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit engedjek első randin?

Figyelt kérdés
Az első randin mit engedjek meg a fiun??? :-P mi az ami meg belefer az elso randiba es mi nem kerlek csak ertelmes valaszokat irjatok koszi :-)

2013. aug. 25. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudnod, hogy nálad mi fér bele az első találkozón. Ha azt mondom, hogy minimum szex, akkor lefekszel vele vagy mi?...
2013. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az fér bele, amit te jónak látsz :) Persze függ a korotoktól is.


Ha szimpatikus, akkor adj neki biztató jeleket. Foghatjátok egymás kezét. Lehet ölelés, puszi, de ha úgy érzed, akkor akár csók is. (főleg ha idősebbek vagytok)

2013. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt sem tudjuk, milyen a kapcsolatotok, mennyire ismeritek egymást, találkoztatok-e már.... Nem mind egy hogy először látod, vagy 1 éve barátok vagytok....

20 évesen akár szexelhettek is, 13 évesen meg elég ha beszélgettek. Semmit sem Kell csinálnod, és azt engedj, amit szeretnél! Ne engedj valamit csak azért, mert a srác szeretné, de te nem.

2013. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam pl. Kézen fogva sétálás, mert nem szeretek kapkodni.
2013. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
engedd magadba biztosamituti
2013. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszoka :-) egyebkent 17 eves vagyok :-)
2013. aug. 25. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Én megmarkoltam a seggét, és tetszett neki. :)
2013. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én amikor megismertem a lányt beszélgettünk lesmároltuk egymást utána haza kísértem és jót szeretkeztünk! Rögtön egymás után többször is!
2013. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindent megengedhetsz, amit szeretnél. Nincs olyan, hogy mi fér be és mi nem. Ez egy hülyeség.
2013. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :-D
2013. aug. 25. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!