Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy pasizhatnék be 13 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizhatnék be 13 évesen?

Figyelt kérdés

És ne mondjátok h kicsi vok mert nem vok az.

Köszi.


2007. okt. 3. 16:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy sokféleképpen, de nagyon nem ajánlott. Azok a fiúk, akikkel normális kapcsolatban lehet élni, általában nem 13 éves lányokkal járnak.

Hidd el, jobb nem elhamarkodni a dolgot. Személyes tapasztalatból beszélek...


De ha muszáj, írjál valahogy annak a csávónak, aki azt kérdezte hogy lehet 12 évesen felszedni csajt.:) najó, inkább ne.

2007. okt. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen vesztettem el a szüzességem az első barátommal. Azóta bánom! Senki nem volt aki felvilágosított volna, anyukám már nagyon régen meghalt, apukám ritkán beszélt velem, barátaim nem voltak, senki nem mondta nekem, hogy még ez korai, ma már tudom. Gondold meg jó, mert ha te is felnösz bánni fogod. Hidd el!
2007. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez már nevetséges!Inkább hozd össze Barbiet Kevinnel...lehet, bunkó vagyok, de elegem van már abból, hogy 13-14 éves kislányok következő kérdése, hogy lehet-e terhes, hogyan kell védekezni.De ettől függetlenül olyan rohadt érettnek érzik magukat a szüzesség elvesztéséhez meg a pasizáshoz.Akkor leszel elég érett a pasizásra ha felelőségteljesen védekezel,tudod minek mi a következménye, és ha már minden szőrszálad a helyére nőtt...Én elhiszem hogy testileg érettebbek vagytok, mint mi voltunk de azértmindenhez el kell érni egy bizonyos kort...
2007. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
Nekem is 13 évesen volt először barátom de mit ne mondjak nem volt valami nagy járás:P Ez szerintem nem kortól függ hanem attól hogy ki milyen érett. És persze ha már valaki elég érett ehez akkor már tudja hogy mit hogyan kell csinálni:P na puszi
2007. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Jaj,miért hordjátok le ennyire szegény kislányt?:) Hadd pasizzon,ha szeretne. A diákélet része végülis.. És ő a pasizáson biztos nem a szüzesség elvesztését értette,meg hasonló dolgokat. Csak barát kell neki. Jobb is egy pasival az élet,mint nélüle:P Jó,mondjuk ráérnél még,nem azért mondom.:) Hát semmiképp ne a neten keresztül próbálkozz,mert ott sok rossz szándékú pasassal találkozhatsz. Javaslom barátkozz sokat,szemelj ki egy célpontot, és nevessetek sokat együtt:D előbb-utóbb beléd esik. Én mindig a mosolygós lányokra buktam! üdv,18 éves srác
2008. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Hát... még az is elképzelhető, hogy te már valamelyest érett vagy. De az ilyen idős fiúk még igencsak éretlenek! Az idősebbek meg már nem elégednek meg egy csókkal, egy simogatással... pedig neked még ez igencsak elég lenne, kezdetnek.
2008. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%
ezek a mai fiatalok... :(
2008. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
Akkor is kicsi vagy, ha tetszik, ha nem! Még ne a pasikkal törődj,menj vissza a homokozóba a kislapáthoz meg a vödörhöz!Majd ha eljön az ideje tudni fogod hogyan pasizz be! Ne akarj idő előtt kiégni! Cső!
2009. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
szia. én 15 vagyok és szerintem még én is ráéérnék. csak van egy lány aki megfogott... de hidd el én 15 évesen se járok csajozni. szerintem te is maradj a várakozásnál..
2010. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Én is 13 vagyok.Én egyenlőre tanulok mert Komunikációs szakra meek. :P
2011. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!