Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy pasizhatnék be 13 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizhatnék be 13 évesen?

Figyelt kérdés

És ne mondjátok h kicsi vok mert nem vok az.

Köszi.


2007. okt. 3. 16:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
ohh, persze, te már érett nő vagy!
2007. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagy olyan "kicsi" ehhez, akkor úgyis tudod...
2007. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem lennél kicsi hozzá, akkor nem kérdeznél ilyet. Különben is a serdülőkor a változások kora. Hirtelen fellobbanások, dac jellemzi. Mindent jobban akarnak tudni, csak ehhez még hiányzik a tapasztalatuk.

Én azt mondom, hogy inkább csak barátokat keress, és ha van valami szikra köztetek, az úgyis kiforrja magát.

Ne siess el semmit!

2007. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a legszebb a diákszerelem, de ez nem feltétlenül az jelenti, hogy 13 évesen be kell pasizni.

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Nem kell elkapkodni semmit, hisz nem kerget a tatár. Szerintem várd meg az igazit.

Ha elkapkodod előfordulhat, hogy később nagyon megbánod!

2007. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Azt szeretnem mondani neked,hogy a valed egy korosztaly majd 15 evesen kezdik azt amit te 13 evesen ,na es te majd akkor mit fogsz csinalni mert te mar azokon a dolgokon tulleszel!

szerintem meg raersz!!!!

2007. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokféleképpen, de javaslom, hogy inkább sehogy. Semmiről nem vagy lekésve. De úgy tűnik, hogy ez téged úgysem érdekel, hiszen a kérdésed alatt tulajdonképpen már a válasz is ott van, tehát nem mi vagyunk, akiktől először hallod ezt. Gondolom a szüleid is mondták, de hidd el: a felnőttek nem süsük, tudják, miről beszélnek. Élvezd a gyerekkorodat, nem kell neked még ezzel foglalkozni.
2007. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%

Te inkább még a gumimacikat hoditsd és ne a pasikat!

Ja igen te egy felnőtt érett nő vagy...

ha az lennél nem tennél fel ilyen kérdést. egy 15 hetes kismama:)

2007. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
most attol eltekintve,hogy 13éves vagy,bár elég nehéz ettol eltekinteni:),szerintem nem neked kéne bepasizni,hanem ha tetszel egy fiunak akkor kozeledjen o feléd,és ne te nyomulj rá.ha nem fog kozeledni akkor ugy sem tetszel neki.ne tord a fejed még ilyesmin,hogy hogyan tudnál te bepasizni,ilyenekbol lesznek olyan nok akik megalázkodnak majd a pasik elott.
2007. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
őszintén szólva elképedek. én 19 éves koromig nem foglalkoztam ilyesmivel(25vagyok, liberális). nem ez a mérvadó, de egészségesebb. hogyan? ha a megfelelő partnert megtalálod hozzá, rávezet az ösztön. nem mondom, hogy kicsi vagy,mondtad te! de semmi esetre sem ajánlom a hiperminit, csak, ha te is annyit akarsz! utána pedig kézenfogva menjetek a rendőrségre is! vagy várj még egy évet! :)
2007. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
58%
szerintem még van időd de ha nagyon be akarsz "pasizni" akkor keress egy veled egykoru és rendes fiut..de ne várd a kapcsolattol h komoly legyen..
2007. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!