Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám elhívni? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elhívni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon jó csaj és szerelmes vagyok belé,de nem tudom,hogy hívjam el randizni.Néha szoktunk szemezni,de csak rövid ideig.Egyébként osztálytársak vagyunk.Ha elkezdünk valamiről,akkor teljesen kimerítjük a témát,akár szóban,akár msn-en.Segítsetek!Én barátnői miatt nem hívtam,még el,mert mindig vele vannak,és ha esetleg mégse jönne össze,az ciki lenne!Ötletek?
2009. nov. 12. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Msn-en megirod van egy titkom ami köztünk marad ok?? Azt megmondod nagyon kedvelek :P
2009. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha továbbadja a barátnőinek?
2009. nov. 12. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor gyökér éretlen. De 88% hogy nem adja tovább.
2009. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom.és ha esetleg még jobban megismerném?akkor jobban megértené?
2009. nov. 12. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nyugi nem foglak aval baszogatni hogy előbb tanulj meg írni....:):D
2009. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14
2009. nov. 13. 15:55
 7/8 anonim válasza:

nekem volt mikor msn-en, volt mikor ő jött oda hozzám.

állt azt szokta mondani, h ˝öööö...hát tudod..izé...nagyon tetszel nekem stb...

ha msn-en akkor sokkal normálisabbb mert csak annyit ír h nagyon bejössz nekem... és hagyja h én folytaSSAM A pont pont pont után én meg írom h ő is bejön és megkérdezi h járnál velem? a többi meg jön magától

am ha egy lánynak nem jössz be akkor se mondaná el a bnőinek ha normális (én sose szoktam)

14/Lány

2009. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

okok

Köszi mindenkinek.

2009. nov. 19. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!