Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elhivni randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhivni randira?

Figyelt kérdés
Sziasztok arról lenne szó hogy van egy lány akit 6 éve ismerek és az utolsó egy évben csak rá gondolok , el akarnám hivni randira de félek hogyha tul hamar mondom neki nemet mond mivel lehetne megenyhiteni, szóval nem azt mondom hogy köszivü tiszta jó fej jól néz ki és egy ével vagyok nála idösebb lécci segitsetek köszönet: F/13
2010. ápr. 5. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
jaja előző válaszoló jól mondja xdxd
2010. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megy a vonat?

13éves vagy ráérsz sőt itt nem lehet olyan nagy komoly ..

2010. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem, csak egyszerűen hívd el sétálni, beszélgetni, ha kedvel téged biztosan nem fog nemet mondani :)
2010. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először haverok társaságába hívd el, majd csak utána említs meg neki egy sétát. Aztán a többi általában jön magától.:D
2010. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz az elsőt megfogadom és jah 13 vok :D
2010. ápr. 6. 17:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah és azért azt mert ez normális és lehet hogy beválik!
2010. ápr. 6. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!