Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Faceboookon láttam egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faceboookon láttam egy csajt és szeretnm elhívni randira, de ez ugye csak chat segítségével menne, nem lenen gáz ott megkérdezni?

Figyelt kérdés
mert azt mondják jobb sms-be, de még nincs meg a száma sem. Nem ismerjük egymsát
2011. jún. 13. 07:57
 1/5 Burny bácsi ***** válasza:
Ha olyan piszok jó dumád van, akkor hajrá. De ha nem, akkor beszélgess előtte pár napot/hetet a csajjal.
2011. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérd el a számát.
2011. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy kicsit ott beszéljetek, majd kérd el az msn-jét, aztán telefonszám csere majd tali.
2011. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem láttál?:-) Én is rajta vagyok:-)?!Küldj neki üzit! Jelöld be! Ha visszajelöl, fél siker! Ha meg már ismerősöd , akkor egyszerű a dolgod! Ügyesen!
2011. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először mindenképp üzenetet küldj! Ne csak bejelöld, mert akkor az bután veszi ki magát :)
2011. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!