Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám elhívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elhívni?

Figyelt kérdés
Egy olyan lányról van szó akit nem ismerek most költöztek ide meg állapításom szerint csak az a baj hogy az ablakból néz nap mint nap haverom azt mondja mindig engem néz helyes kis csaj de a növérével nem akarok találkozni mert hát sztem nagyon csunya :/ nem is értem a 2 lány hogyan testvér nah mind1 ez ... valami ötlet? kiabáljak fel xD sztem égő
2010. júl. 29. 22:55
 1/5 anonim válasza:
szia. eljönnél velem blablabla
2010. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez edig oké de elöb meg kéne ismerni meg irtam hogy csak az ablakba szokot kint lenni igy elég nehéz nem ?XD
2010. júl. 29. 22:57
 3/5 anonim válasza:
Dobj be egy követ az ablakon. :D
2010. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alakul :P de valami értelmeset is lécci (=
2010. júl. 29. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kint van az ablakba akkor odaszólhatsz neki hogy szia,stb.És hívd el valahova.Amúgy elég gyerekes a gondolkodásod hogy a kinézete miatt nem akarsz találkozni a nővérével...
2010. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!