Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok zombi módjára csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok zombi módjára csak azt tudják ismételgetni, hogy komoly kapcsolatot szeretnék vagy csak az írjon, aki komolyan gondolja. De megkérdezem és nem tudják definiálni, mit jelent ez. Neked mit jelent konkrétan?

Figyelt kérdés
persze úgyanúgy kérdés, hogy mit értesz a laza kapcsolat alatt ill. mi az a flört. Mindez netes társkeresésnél, de úgy általában is érdekelne.
2009. nov. 12. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem úgy szeretnék, hogy megfektesd őket az első randin, hanem egy kicsit köríts nekik. Aki azt írja laza kapcsolatot akar, azt csak a szexmániások találják be, ez van!
2009. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a komoly kapcsolat az, hogy nem szeretnék pár hét vagy hónap múlva szakítani, jó esetben szeretnék megállapodni (nem házasságra értem, hanem, hogy tudjam szeret és én is viszont szeretem és mindíg ott lesz mellettem), a komoly kapcsolatban fontos a monogámia. A laza kapcsolat, vagyok valakivel, de nem szeretem, csak szórakozunk, ismerkedünk közben mással stb.
2009. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is komoly kapcsolatot keresek, de ez nem rögtön lesz komoly, idővel kialakul komollyá válik. Először csak ismerkedés, flört és ha összejön akkor komoly lesz.

A komoly kapcsolat számomra az, amikor hosszú távra tervezel a pároddal, ő a legfontosabb az életedben, megbízol benne, és hűséges szerelemmel szeretitek egymást. De persze gyakran előfordul, hogy komolynak indul egy kapcsolat aztán x idő múlva rájössz, hogy még sem őt keresed.

A laza kapcsolat az, amikor csak szexuális vonzódást érez egymás iránt két ember. Így nem fáj nekik ha "megcsalják egymást", hiszen nincsenek mély érzelmek, kötöttségek.

Néha pedig elég nehéz eldönteni mit is érzünk valójában: szexuális vonzódást, szeretetet, szerelmet, fellángolást, rajongást...

Én mindenesetre bízom benne, hogy egyszer megtalálom, akit keresek. 18/L

2009. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam,azt jelenti,hogy együtt lenni valakivel,aki szeret,törődik velem,megért,tisztel... Nem kis időre,hanem hosszúra!Benne is van a szóban,h "komoly".Magyarul nem egy értelmetlen 1-2 hetes ill. rövid idejű dolog...Amikor azt mondja egy lány, h komoly kapcsolatot szeretne,az alatt azt érti nagyjából, h kímélj az átveréseiddel,szerelmes akarok lenni,én az igazit keresem:D! Nálam ezt jelenti :))
2009. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!