Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érdeklem de szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem de szívesen levelezget velem. Miért?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác és ezt tudja is.Bejelölt ismerősnek és írtam neki én. Elkezdtünk levelezni. Sok olyan mondata volt amiből az jön le hogy érdeklem, meg bejövök neki. De mégsem történt semmi, randira sem hívott. Aztán nem is leveleztünk tovább. De egy ürüggyel megint írtam neki és megint előadta mintha érdekelném, akkor már több napig folyamatosan levelezgetünk. Érdeklődő volt, kedves, humoros stb. De megint csak ennyi. Miért ilyen ha nem érdeklem? Akkor miért nem pattint le, miért cseveg velem?
2013. okt. 16. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
te csak azokkal csevegsz akik bejönnek neked?
2013. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Lehet, hogy szeretne barátnőt csak és kedvel téged.

De nem jössz be neki annyira, hogy komolyan foglalkozzon veled.

2013. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem. De mivel tudja hogy tetszik nekem, nem értem minek ír olyanokat hogy "sajnálom hogy már nem tudunk találkozni mert áthelyeztek, unalmas a munka, úgy érzem jókat tudtunk volna beszélgetni egymással" meg hogy "majd írj ha unatkozol, beszélgethetünk ha gondolod" vagy hogy az új kollégám jóképű pasi-e.
2013. okt. 16. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Rád valaki nagyon feni a fogait!

Vigyázzál!:D

2013. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miii?
2013. okt. 16. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!