Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza, nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon megtetszett..találkoztunk már először buliban, de alig emlékszik rám mert kicsit ivott és hát..értitek szerintem..kérdeztem, hogy mi a véleménye rólam , ő meg mondta ha majd józan állapotban beszélgetünk, látni fog akkor eltudja majd mondani a véleményt rólam, hogy milyen vagyok meg stb. Olyan 2 napja találkoztam vele, buli volt a városban és találkoztunk, ott volt az barátja is, aki az én barátom is. Elhülyéskedtünk,elbeszélgettünk. Amikor a másik sráccal beszélgettem meg elmentünk megsimogatni egy lovat akkor ő ott maradt és nézett minket meg amikor esetleg a másik sráccal beszélgettem, akkor is..de nem nagyon volt beszédes,a másik srác sem, ma megkérdeztem a másik srácot hogy mi volt a baj, zavartam őket vagy mi? azt válaszolta, hogy csak fáradtak a munkától meg sportol aki tetszik nekem, és meccsük volt szóval..De bennem van a remény , hogy hátha tetszem-e neki, de nem hinném..írtam neki a buli után, hogy akkor mit gondol rólam ( szebben megfogalmazva kérdeztem, csak most nem fogom bővebben elmondani ) de 2 napja nem ír vissza..akkor nem érdeklem? nem tetszem neki ezek szerint? vagy mi lehet a baj? Pls segítsetek szerintetek mi lehet.://
2013. aug. 21. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szentem írd hogy mizu lehet hogy nem láta velem iselöfoordult hogy tesom bele piszkàlt és csak akor vettem észre amikor mondta hogy m izu?
2013. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagy szégyenlős, vagy nem tetszel neki. látta már, hogy írtál neki?
2013. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: Egy nap többször is fel megy facere..:/ de lehet, hogy igazad van, csak nem akarok neki írni, mert már egyszer írtam neki hogy: ?!:D..nem akarom, hogy azt higgye nyomulós vagyok , nem akarom, hogy emiatt ne érdekeljem vagy ilyesmi, volt, hogy ő is írt de általában én írok.
2013. aug. 21. 23:47
 4/11 A kérdező kommentje:
2.válaszoló.: Igen, mind a két üzimet látta..kiírja, hogy " látta " de sehol semmi.:// nem tud mit mondani?! nem értem..pedig úgy elvoltunk, sokat röhögcséltünk meg minden..nem bántottam meg semmivel sem..nem tudom tényleg.://
2013. aug. 21. 23:49
 5/11 anonim ***** válasza:
2.vagyok. hát akkor nemtudom:S várj még, vagy ha még esetleg 1 hétig sem írna, próbáld meg ujra és ha akkor sem.. akkor szerintem felejtsd el.:/
2013. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

szerintem szärd le... nem tűnik úgy, mintha érdekelnéd őt.


az a pasi, akit érdekelsz meg bejössz neki, az mindig minden leveledre válaszol (ha nem mindig percre pontosan, de pár napon belül 100%), sőt ő magától ír majd neked. akár szégyenlős akár nem. a net pont arra jó, mert ha netalán tán szégyenlős lenne az illető, legalább a neten keresztül lazábban ki tudja fejezni magát, nem kell félnie a kínos szituációktól...

2013. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2.nak.: az lesz:/

3 válaszoló: ebben is van valami:/ Szerintem várok még egy kicsit, lehet valami dolga van vagy a tesóik piszkálgatják a fbját..sosem tudni, ha ír, ír, ha nem akkor meg hagyom.:/

Köszönöm a válaszokat.!:)

2013. aug. 22. 00:51
 8/11 anonim válasza:
át attol függ az nem tul jó ha ottvan hogy "látta: 19:20" vagy valami ilyesmi mert akkor megnézi elolvassa le X-eli......de persze azis biztos hogy valaki más bele piszkált a gépébe kérdezd meg töle hogy most mivan (persze nem igy) ha öszintén felteszed nek iezt a kérdést biztosan visszair majd... vagy azt irja hogy nem kiváncsi rád vagy elmondja hogy mért nem irt viszza de ez atért jobb mint várni... egy kapcsi alapja az öszinteség... szóval ha valami érdekel kérdezd meg töle találkozz vele legvégső esetben..
2013. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
mármint ugyértem ha nem ir viszza még akkor se menj el hozzá és személyesen kérdezd meg..
2013. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti, h nem érdekled, mellesleg attól, mert négyszemközt nem meri elmondani, neten is ugyanaz a helyzet... egyszerűen bátortalan, ezért biztasd az üzeneteiddel. Ha az volt a jel, h kedvel, tetszel neki, sosem számít nyomulásnak :D
2014. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!