Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jövő hétvégén randim lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő hétvégén randim lesz végre. Csak most meg az a gondom, hogy már előre parázok attól, hogy hogy fog elsülni. Hogy tudnék lazább lenni a nagy napon? Jó ha saját magamat adom és lesz ami lesz?

Figyelt kérdés
Társadalmilag sem vagyunk egy szinten. Ő szellemi foglalkozású, főiskolát végzett, én betanított melós vagyok 8 általánossal.
2013. okt. 11. 11:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés, a 8 általános ma semmi. Nem látszol az életedet jobbító embernek akire építhet. Minimum, hogy beiratkozz esti iskolába.
2013. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Fiatal koromban, amikor lehetett volna tényleg nem tanultam.

Ez az én hibám, ezt bánom. Aztán házasság, jöttek a gyerekek, végül egyedül neveltem fel mindkettőt.Itt már lehetőségem nem volt.Most meg nem szeretnék tanulni, pedig időm is volna rá.Azért annyira nem vagyok elveszett. Mindkét gyermekem diplomás, remek állásuk van és nem szégyenlik az anyjukat akinek csak 8 általános van a tarsolyában.Én a mai napig nagyon sokat olvasok.Volt, amikor csak ahhoz volt kedvem, hogy a Magyar Értelmező Szótárt, vagy az Idegen Szavak Szótárát böngésztem, mert az érdekelt.Szóval könyvek terén eléggé sok minden érdekel. Kivéve a krimi. Tehát én azt tartom, hogy nem biztos, hogy nekem szükségem van arra a bizonyítványra. Mit bizonyítsak vele? Mellesleg, szeretem a munkámat,/ugyan azt végzem amit egy szakmunkás/ és nagyon elégedett vagyok a bérezésemmel is.Tehát, mindenem meg van, ami egy érettségi után meglenne.

2013. okt. 11. 12:25
 23/26 anonim ***** válasza:
Add magad és kész. Úgyis téged kell, hogy megismerjen, és nem mást.
2013. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Most mondja meg valaki. Mit ad nekem az érettségi? Tudok olvasni, számolni,fogalmazni, kommunikálni,végzettségemhez képest művelt is vagyok, jó állásom is van, jó fizetéssel.
2013. okt. 11. 12:31
 25/26 anonim ***** válasza:
Betanított melósként, nem lenne szabad így parázni egy csajtól. Betanított melósok, piálnak, cigiznek, lazák.
2013. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Fel tettem egy kérdést, választ várva.Ehelyett,belementünk egy olyan vitába, ami már-már ellentétet szít tanult és nem tanult emberek között. A 25. válasz adó kommentje kissé felháborított,amikor is azt írta, hogy:" a betanított melósok piálnak, cigiznek és lazák". Egy utolsó gondolat erre: Mi melósok éppen csak annyira piálunk, cigizünk és lazulunk, mint egyébként más társadalmim rétegben élők.Nem kell általánosítani és főként nem kell lenézően írni rólunk. Két kezi munkát végzünk,azt a fajta munkát, amit egy diplomás, vagy érettségizett nem végezne el.Hozzáteszem, joggal, hiszen azért tanult. De kérdezem én,hány diplomásnak lenne munkája,ha mi nem állnánk oda az olajos, zajos gépek mellé? Nálunk a gyárban sok mérnök van és még több melós.És ha hiszitek ha nem, egymás munkáját segítjük.És elvagyunk egymás mellett.És én azt vallom kedves 25.válaszadó, hogy mindenkinek a munkája egyformán fontos legyen az szellemi, vagy kétkezi munka. Nincs különbség. Van autód? Lehet, hogy épp én esztergáltam az egyik alkatrészét.Vagy egy másik melós.Az nélkül nem autóznál, ezt ugye tudod. Vagy mondjuk járhatnál meztelen lábbal, ha nem lennének a cipőgyárakban melósok.Azt hiszed, hogy diplomások ragasztják a felsőrészeket? A telefonodat is betanított melós rakta össze.A közintézményekben a takarítónők sem diplomával söprögetnek, de még csak nem is érettségivel. Mégis milyen fontos, hogy vannak. Nem igaz? És még számtalan fontos munkát sorolhatnék, amit melósok végezne. Úgyhogy szállj magadba egy kicsit és gondolkodj mielőtt leírsz valamit.
2013. okt. 11. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!