Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jövő hétvégén randim lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő hétvégén randim lesz végre. Csak most meg az a gondom, hogy már előre parázok attól, hogy hogy fog elsülni. Hogy tudnék lazább lenni a nagy napon? Jó ha saját magamat adom és lesz ami lesz?

Figyelt kérdés
Társadalmilag sem vagyunk egy szinten. Ő szellemi foglalkozású, főiskolát végzett, én betanított melós vagyok 8 általánossal.
2013. okt. 11. 11:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

7-es, a kérdésre válaszolj inkább, és ne azon filozofálj, hogy a kérdezőnek mi a legmagasabb iskolai végzettsége.


Bár én diplomás nő vagyok, de elmondhatom, hogy a mostani párom érettségivel sokkal értelmesebb és műveltebb az előző páromnál, akinek már két diplomája is van.

2013. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
És higgyétek el, 8 általánost végeztem,de tudok helyesen írni, folyékonyan olvasni és kulturáltan komunikálni. Mellesleg, szeretem a verseket is.
2013. okt. 11. 11:52
 13/26 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es. Én is leírtam, hiszen olvastad.
2013. okt. 11. 11:55
 14/26 A kérdező kommentje:
2-esnek üzenem, hogy nem srác vagyok.
2013. okt. 11. 11:57
 15/26 anonim ***** válasza:

#1: Apumnak nyolc általánosa van, mellette egy szakmája (amit felnőtt fejjel csinált meg), és elképesztően intelligens, tájékozott ember, sokat olvas, szeret képben lenni a világ dolgaiban. Csak éppenséggel neki annak idején el kellett mennie dolgozni 16 évesen, mert olyan környezetből származik.


Kérdező: Nem a végzettség számít. Add saját magad, mert egy papír nem feltétlenül árulkodik az ember értékéről. Csak nyugi!:)

2013. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ok, kérdező, de akkor áruld már el, hogy miért nem szereztél estin egy érettségit, vagy egy szakmát legalább?

A 8 általános végzettség manapság annyi, mintha semmid nem lenne... mintha egyáltalán nem jártál volna iskolába. Tényleg. Ha ennyire igényes vagy, akkor az lenne a minimum, hogy a tanulásra is igényes legyél, számos ismerősöm feleennyi kommunikációs készséggel leérettségizett munka mellett, pedig nekik volt szakmunkás vizsgájuk is, tehát nem 8 általános! Aki igényes, az erre is igényes.

Én a másik fél helyében - akivel randizol - inkább ezen gondolkodnék el, hogy ennyire nem volt igényed a tanulásra, önképzésre, hogy jobb legyen a helyzeted a munkaerő-piacon? Mert ez egyfajta "igénytelenségre" vall, hogy jó neked a betanított meló is, nem is törekszel többre... tehát nekem EZ visszatetsző lenne, pláne ha én meg tanultam azért, hogy előbbre jussak! Ez már eleve egy másfajta értékrendet feltételez. Nekem érték a tanulás, a fejlődés, az előrelépés, neked meg - mindezek alapján - nem...

2013. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
ha fordítva lenne és a fiú lenne az alacsonyabb iskolázottságú és társadalmi státuszú kevesebbet kereső az számomra inkább gáz volna.
2013. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

# 15: Az én apám is így indult. Aztán estin leérettségizett és szerzett két diplomát is. Mindent estin, munka mellett... mert ha valakinek megvan hozzá a tehetsége, akkor BŰN nem kihasználni, akkor egy lusta disznó, aki nem hajlandó tenni azért, hogy előbbre jusson!

Természetesen más az, amikor valakinek nincs meg a képessége ahhoz, hogy tanuljon... de ha valakinek megvan, és nem él vele, az igenis tehet róla! Mert laza ujjgyakorlat lenne számára egy érettségi megszerzése!

Itt most nem arról beszélünk, hogy nincs diplomája... hanem arról, hogy 8 általános végzettséggel, betanított munkásként "elvan", holott lehetne ennél sokkal jobb helyzetben is. A munkaerő-piacon a 8 általános végzettség az égvilágon semmit nem ér! Ha képezné magát, akkor viszont lényegesen javulnának az esélyei. Ez egyszerű "lustaság", "kényelmesség".

2013. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Igaz, hogy némelyik nem az eredeti témához kapcsolódott, de bizonyos szempontból hasznos volt és elgondolkodtató.
2013. okt. 11. 12:05
 20/26 anonim ***** válasza:

Első randis idegesség ellen nálam a béta-1-receptor blokkoló Metoprolol a csodaszer, ezt magasvérnyomásos betegeknek írják fel.


Gyakorlatilag egy szem teljesen lenyugtatja az idegrendszeredet, a mellékhatása, hogy csökkenti a szexuális vágyat is amíg a hatása tart, de első randin nem is hátrány, ha nem áll a farok.


(Egyszer egy munka-egészségügyi vizsgálaton idegeskedtem, magas vérnyomást mértek, akkor írták fel nekem.)

2013. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!