Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok milyennek találjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyennek találjátok a kinézetét?

Figyelt kérdés

Lányok milyennek találjátok a kinézetét ennek a modellnek?

[link]



2013. okt. 10. 22:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Hűvösek, üres tekintet. Tipikus modell arc. Nem kellene.
2013. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Félreértés ne essék, én sem szeretem a hűvös arcot, nuku érzelemmel. De ebben a képben most találtam egy hajszálnyi valamit, ami megmozgatott :)

[link]

Azt szeretem ha egy pasi mosolyog, vagy grimaszol. Tehát van benne élet!

2013. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 hunbula ***** válasza:
100%

Ezen kép alapján nem az esetem. Nem néz ki rosszul, csak épp nem tud érdekelni, mint pasi, nem elég férfias. Ahhoz meg nem elég hatásos férfiszépség, hogy azt mondjam, hogy hűha! :)

A nekem bejövős, az mondjuk Hugh Jackman - gondolom őt nem kell linkelni. :) Szépfiú kategóriában meg totál bejön Jensen Ackles. [link] Az sem árt, hogy ő úgy öregszik, mint a bor, egyre jobb és jobb lesz. :)

2013. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt egy hasonló kérdés pár napja, a fazon szintén szakálas, bördzsekis feketepólós volt. Na az igen jól nézett ki:D

Azt a képet keresd meg:D

2013. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
SP és Fluor nem rólatok szól minden, de tudjuk, hogy egymás nélkül nem tudtok élni.
2013. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nekem bejön és a haja is tetszik. Vagány.


24/L

2013. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

B@KKER meg ezen a Fluor, SP- dolgon jót kuncogtam :)

Na szal a pasi nem túl szép de mégis megérintő,okosnak néz ki. Legalább is, nem az a húú de szép- üres fej formát mutat.

2013. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Okosnak néz ki? ezt arcból leszűröd pár szóváltás nélkül? tudsz valamit, amit a többi ember nem... De lehet igazad van.
2013. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam ,hogy az is,de annak tűnik.
2013. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nagyon nem jön be
2013. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!