Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Melyik "csoportot"találj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik "csoportot"találjátok vonzóbbnak?

Figyelt kérdés

1.

[link]

[link]

[link]

[link]

Vagy 2.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Tehát mondhatni, a kevés smik és a természetesseég avgy a több smink, "dögösebb"(...nek mondott) nők?

Nem kell álszenteskedni, mindenki szíve szerint, avgy akár be azt is írhatjátok, hogy ki az aki csak du*ásra és ki barátnőnek.Tegyük fel, hogy ezek a lányok mind épp olyanok belsőleg mint az általad elképzelt álomcsaj.

Ha nem szeretnél csoportot választani, mert mindegyikbe tetszik valaki, azt is kiemelheted, csak indokoljátok mindig a választ!Kösz előre!:)


2013. jún. 19. 10:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést, a "vagy" többszöri elírásáért! :P
2013. jún. 19. 10:39
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A természetesség híve vagyok. 17/F
2013. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kevés smink. Ha valaki szép,az természetesen is szép.
2013. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1.
2013. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1.
2013. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A párom mindig azt mondja inkább természetesen, kevés sminkkel kedvel (nem csak engem, mindenki mást)...ehhez képest, ha valahová igazán dögösebben felöltözök-sminkelek nem győzöm fogadni a bókjait :) persze amúgy is bókol, de azért látszik, hogy bejön neki a másik stílus is, még ha bevallani nem is meri :D

19/L

2013. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
természetesség. persze való igaz, hogy RENGETEG pasinak a szarrásminkelt csajok jönnek be:D de amennyire tapasztalom, ez inkább a nagyon menő vagány trendi fiukra jellemző.
2013. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ó csajszi, épp ezért tettem ki a kérdést én is!:D

Nagyon rátapintottál, az én párom is azt mondja, milyen szép vagyok smink nélkül és nem is kellene használnom, de mikor meg valami dögösebb sminket felrakok, nem győz ámuldozni és igen ez más pasikra is jellemző.

Szóval már végképp nem értem ^^

2013. jún. 19. 12:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

én írtam, amelyikre reagáltál :D

nem vallják be :D nem baj :)

szerintem azért mert alapból természetesen szeretnek minket, de biztos nekik és jól esik néha a változatosság, ha egy kicsit "rosszak" vagyunk :P :D

de ki érti a férfi nemet :D

19/L

2013. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na hát igen! ^^'
2013. jún. 19. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!