Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok az mitől van ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az mitől van ha van egy srác és nincs barátnője tudomást se vesztek róla, de ha már más lányokkal látjátok, meg később barátnője van, akkor vonzóbbnak találjátok. Miért?

Figyelt kérdés
Miért van ez? A srác semmit nem változik ugyanaz maradt mint előtte. Miért van ez?
2012. jún. 20. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Dominánsnak tartják, mivel meg bírt szerezni valakit magának.
2012. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek az kell, ami a másiké? Gondolom... bár én ilyen helyzetben még nem voltam.
2012. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Viszont olyan eset is lehet amikor nagyon vonzónak találsz valakit hogy milyen sok barátnője lehetett, aztán meg lehet hogy nem is volt egy sem, vagy fordítva hogy milyen ronda pasi, aztán az önbizalmával meg a rámenőségével lehet hogy volt 30 barátnője.... tehát azért mondom, hogy egy csinos barátnőt senkinek sem nagy kihívás szerezni, maximum valakinek többet, valakinek kevesebbet kell próbálkoznia, aztán meg a másik hogy akárkinek akármilyen barátnője is van, megismernéd a pasit, lehet hogy holt unalmasnak találnád..... tehát én nem igen értem ezt a dolgot, mindegy.....


22/f

2012. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a génekben van, ha le tudott valakit nyűgözni a srác, akkor valószínűleg valamiben jó. Ez lehet külső vagy belső tulajdonság. Most nem akarok belemenni a jobb gének, és utód nevelés témába, de ebből ered.
2012. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nőkben megvan az egymással való versengési vágy. Talán emiatt. Meg akarod mutatni a csajnak, hogy te is vagy annyira jó mint ő. (persze ezért még nem nyulod le a pasiját, de büszkeséggel tölt el, ha tetszel neki)
2012. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lány válaszolt-e már. Szerintem nem, úgyhogy itt vagyok:) ezen rengeteget gondolkodtam én is. aztán rájöttem. velem is előfordult, hogy úgy éreztem, hogy nem szeretnék járni egy fiúval, majd amikor lett barátnője, legnagyobb meglepetésemre elkezdtem máshogy látni. Sokkal magabiztosabb és nyugodtabb volt. semmi görcsösség és idegesség. ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenkit el fognak utasítani, ha görcsöl. én elég izgulós, szorongós vagyok és azt oldja a feszültségemet, ha a másik kifejezetten laza, mert így "átragad" rám is a nyugalom.
2012. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!