Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten való ismerkedésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten való ismerkedésből lehet valami?

Figyelt kérdés
A való életbe tök szerencsétlen vagyok a lányoknál, viszont interneten mondhatni elég jól tolom, most van egy lány akivel még nem nagyon beszélgettem, de mégis elhívtam valahova, így muszáj lesz találkozni vele..:s És attól félek, hogy beégek előtte, nem fogom tudni önmagamat adni, nem fogok tudni megszólalni se..:s Ötletek, hogy miről beszélgethetnénk, ha nincsenek is nagyon közös élményeink, témáink?

#lány #Neten való ismerkedés
2013. okt. 10. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Most akkor élőben nem jössz be senkinek, viszont neten mégis? o_O
2013. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze.. ismerek olyanokat akik neten jöttek össze.
2013. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem netes ismerkedésből lett egy fél éves, egy másfél éves, és egy most már több, mint 3 éve tartó kapcsolatom. az nem baj, ha nincs közös élmény, ha valakit pl buliban ismersz meg, vele sincs közös élmény a bulin kívül :) én először mindig általános dolgokról beszélgetek, ki vagy, mit csinálsz, mit szeretsz, mit nem. szerintem kezdetnek hívd meg egy teára, és ha passzoltok, akkor amúgy is jó lesz, ha meg nem, akkor a legjobb témát felhozva sem lesz szikra! drukkolok! :)
2013. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csomó barátnőm volt már a netről... Folytasd a szöveget élőben ugyanott, ahol a neten abbahagytad. Csak ne legyél görcsös, akkor menni fog... :)
2013. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, úgy érzem, hogy a személyiségem nem tetszik senkinek, az hogy ilyen visszahúzódó, szótlan gyerek vagyok, külsőmet viszont elég sokan szemügyre veszik a lányok közül.. Hogy hogyan fér össze ez a kettő? Ennek elég hosszú előzményei vannak..
2013. okt. 10. 17:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Többiektől köszönöm a biztatást, mindenkinek ment a zöld kéz!:))
2013. okt. 10. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2013. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb netes ismerkedésnél is eljön az idő, hogy terepre kell lépni. Az, hogy neten jól beszélsz velük az nem jelent semmit. Nem egy számítógéppel akarsz párkapcsolatot gondolom...

Ha nem embereled magad és leszel magabiztos ÉLŐBE, akkor élménydús chat-nél több nemigen lesz.

2013. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt annyira imádom! Valakinek akinek egy jó külső megadatik, nem tudja használni, rendben elismerem tényleg nem tudok semmit a múltadról, viszont akinek meg nem az megszakadhat. :S
2013. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen kedves 8-as..:D Épp ezért akarok most nekivágni ennek élőben is..:) Csak tanácsokat, esetleg tapasztalatokat szeretnék látni, hogy hogyan is működik ez a dolog.. Mivel soha nem csináltam még.. Sose ültem le egy lánnyal se dumálni.. Főleg nem olyannal akit szeretek is..
2013. okt. 10. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!