Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet neten kedvesen, nem túl tolakodóan ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném letámadni, csak feltenni neki egy kérdést, de nem szeretném, hogy tolakodónak érezze. Ti mit javasolnátok?
2013. szept. 9. 16:49
 1/6 kismutyesz_ ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a kérdés.
2013. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ne rögtön tedd fel azt a kérdést, hanem beszélgess vele pár napig, általános, érdekes témákról. Persze...ez akkor lenne igazi, ha téged tényleg érdekelnének ezek a dolgok, és hogy ő mit gondol róluk... !! De a kis kölykök manapság csak eddig érdeklődnek: "Szia, hogyvagy (egybeírva, kérdőjel minek..), van barátod"
2013. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16:51: Szívesen érdeklődnék, beszélgetnék vele teljesen általános dolgokról, viszont nem tudom hogyan kezdjem el a beszélgetést, hogyan tegyem fel úgy a kérdésemet, hogy ne tűnjön számára tolakodónak. Azt szeretném, hogy ő is élvezze a beszélgetést, ő is kérdezhessen amiről szeretne.
2013. szept. 9. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem butaság, hogy ezt itt kérdezed! Ha erre nem vagy képes.. had ne én írjam le hogy "na és akkor majd mondd azt, hogy.... utána meg azt hogy...." Semmi értelme :D Szóval vagy tudod csinálni, vagy... próbálkozz.
2013. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt már olyan csaj, aki attól megijedt, h hol laksz?

Szóval emberfüggő, h mi tolakodó, mi nem az. Tőlem bármit kérdez bárki, én válaszolok rá, én nem tartok semmitől, na jó talán azt nem mondom meg, h melyik utca, hány szám alatt lakom, meg a telefonszámomat, de utóbbit egy idő után megadnám, amikor már bízok benne.

2013. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azért a lakhelyemet én sem mondanám el így hirtelen... a városom ki van írva az adatlapomon, legyen annyi elég! :)
2013. szept. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!