Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvált és a harmincon túliak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált és a harmincon túliak manapság hol-merre ismerkednek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

leginkább sehol.

probálnak csak a családnak élni!

2013. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Munkaügy váróterem
2013. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Swinger-klubban! :)
2013. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nlc, hoxa
2013. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szabadok bárhol,csak ne lenne ez a sok elõitéletesség.:)
2013. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első három válaszoló nagyon furcsa válaszokat adott. A XXI.sz.ban vagyunk és a 30-asok igazán modernek és fiatalosak, nem pedig gyepesek.
2013. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elvált nem vagyok, mivel sose voltam házas, viszont harmincas vagyok. Nem mondhatnám hogy sok lehetőséget látok ismerkedésre, talán utcán, buszon például, mert ott sok nő van.Egyemetemista lányok érdeklődőbbek irántam, harmincas nők meg nagyon büszkék sok esetben(vagy nagyon foglaltak, vagyis házasok.
2013. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet csarnokban.
2013. okt. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!