Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmesélném röviden a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélném röviden a kis történetem. Szerintetek mit tegyek? (SZERELMI 'SOKSZÖGEK') 17/L

Figyelt kérdés

Egy 17 éves gimnazista lány vagyok.

Tavaly év végén megismerkedtem egy aranyos sráccal.

Eleinte nem sokat beszéltünk...

De most idén minden megváltozott.. :)

Keressük egymással folyton a szemkontaktust..edzésre járunk... tegnap is eléggé nézett edzésen.. meg még járunk szakkörökre együtt... Meglepve ért...,mikor 2 barátnőm oda jött hozzám..és olyan dolgokról számoltak be amit igen különösnek tartottam. Pl,hogy ez a srác úgy nézett,mikor el mentem a terem előtt..,hogy majdnem lefordult a székről ( a barátnőim a teremben voltak)

Illetve mikor csak ott megálltam...,akkor végig mosolygott... Azt azért tudni kell ,hogy reggel7kor volt... és előtte igen búskomoran ült... A suliban is rögtön ha össze futunk... mosolygunk egymásra.

Facebookon nem nagyon beszélünk inkább személyesen..,de ha mégis beszélünk facebookon...,akkor előszeretettel tesz kacsintós fejet. :) pl elköszönéskor... vagy ha olyan témáról beszélünk...

És szerintetek ez mit jelent....BEJÖVÖK NEKI?


Csak kár,hogy barátnője van.

Több,mint egy éve vannak együtt.

De sosem látja őket sosem együtt...Mennek a találgatások,hogy milyen lehet a kapcsolatuk..


Bizakodhatok?

Bár nem akarom,hogy cirkusz legyen...

Meg nem akarom,hogy miattam... szakítson a mostani barátnőjével...

De,akkor miért csinálja ezt(?) :O ,hogy az őrületbe kergessen...?


Bizakodom...


Vélemények? Mit tehetnék? Adjak neki egy kis időt?



2013. szept. 27. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert a fiúk általában ilyenek. Hagyjad, majd találsz mást, de nem hiszem, hogy jól esne, ha belerondítanál a kapcsolatukba..vagy majd a tiédbe egyszer valaki. Ui.: C'est la vie.
2013. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Hol van itt a sokszögek? Még trapézt se látok.
2013. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez a srác eléggé visszahúzódó.Nem csinálja ezt más lánnyal... És nem tudom...ezért bizakodom kicsit..,de talán igazad van...Talán hagynom kéne...

Bár már ezzel,amit 'művel' elérte,hogy nagyon megszerettem....

2013. szept. 27. 15:42
 4/8 A kérdező kommentje:

Ott kedves 2.válaszoló..,hogy ez a srác a fél suli 'álma'...

Miért pont velem csinálja ezt?

2013. szept. 27. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy van barátnője még neked adja a szépet? Aranyos pasi.. Csak gondolj, bele: Összejön veled, együtt vagytok egy ideje, majd talál egy friss husit... Vajon mit fog lépni?
2013. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd abba is belezúgXD
2013. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha barátnője van hagyd békén, ne legyél buta ku.va elég ha ku.va vagy...
2013. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Generalis ***** válasza:
Szerintem a srác vagy szerelmes beléd vagy meg akar szerezni magának hogy menőzzön hogy neki 2 csaja van .Én azt választanám hogy csak egyenlőre baráti kör. Mert az ilyen dolgok 2 csajos gondoknál 2.-at alázzák szét!
2013. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!