Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ismerkedni? Történetem lásd alább:

Figyelt kérdés

24 éves egyetemista lány vagyok, MINDEN tekintetben tapasztalatlan a szerelem és párkapcsolatok terén. Rengeteg emberrel megismerkedtem a suli alatt, természetesen sok fiúval is, de egy olyan sem akadt, aki elhívott volna randizni és nem igazán tudom megfejteni, hogy mi lehet ennek az oka. Korában úgy gondoltam, hogy a testalkatom miatt, mivel egy picit telt vagyok, ráadásul elég magas is (182 cm), de amikor pár kilóval könnyebb voltam és tényleg elégedett magammal, akkor sem sikerült összehozni semmit. Szóval arra jutottam, hogy a személyiségemmel lehet a probléma. Sajnos nem túl nagy az önbizalmam és egy picit visszahúzódóbb vagyok, nem szeretek szórakozóhelyekre járni, sem táncolni, de természetesen ez nem jelenti azt, hogy otthon ülő lennék. Szeretek az ismerőseimmel jókat beszélgetni, beülni egy kávézóba, vagy elmenni moziba, korcsolyázni, stb.


Úgy veszem észre, hogy a mai srácok nem akarnak időt szakítani arra, hogy "feltörjenek" egy picit bizalmatlanabb, nehezebben megnyíló lányt, aki magától nem kezdeményezne, pedig lehet, hogy érdemes...


Most már kezd sok lenni ez a 24 év magány, de egyszerűen nem értem, hogy miért nem próbálkoznak nálam a srácok.


Elsősorban fiúk gondolataira lennék kíváncsi, de természetesen lányok véleményét is várom.


2013. jan. 1. 16:28
1 2
 1/12 Patrik24 ***** válasza:
Egyébként lehet, hogy próbálkoztak is, de nem veszed észre. A másik része a dolognak, ha szépen hangzik ha nem, egyáltalán nem vonzó egy magába fordult ember akiből mindent kínkeservesen kell kihúzni, szerintem te sem ismerkednél ilyennel, ez idegőrlő.
2013. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mostanában a fiúk eléggé elkényelmesedtek. Megfordultak az udvarlási szokások, most már a lányok udvarolnak, a lányok szedik fel a fiúkat. Ha pedig ez így van, akkor minek is törnék magukat a fiúk, ha tálcán kínálják magukat a lányok. Meg aztán eléggé macerás egy kissé zárkózottabb, bizalmatlanabb lányt megfejteni, ha van nyitott, haverkodó, beszédes is. De azért ne keseredj el, előbb-utóbb meg fogod találni a párod, össze fogsz találkozni egy olyan fiúval, aki nem a könnyebbik utat választja és Te leszel számára az Igazi.
2013. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Biztos hogy jól tudsz beszélgetni? Ismerek olyan lányt aki gyönyörű,de borzasztó csendes,gátlásos,a fiúkkal egyszavas mondatokban beszél.Miután lehetetlen belőle egy szót is kihúzni,hát feladják az udvarlást..

És ha nagyon akarsz valamit,te is kezdeményezhetsz.

2013. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
szerintem ebből semmit sem lehet megtudni , mármint amit leírtál , nem ismerünk , nem láttunk , így lehetetlen tanácsokat adni.
2013. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam: természetesen nem kell belőlem minden szót kihúzni, alapvetően szeretek beszélgetni, csak ehhez nekem kell egy pár találkozás, hogy fel tudjak oldódni, és általában ez az, amit már nem várnak meg. De köszi a válaszodat!
2013. jan. 1. 16:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen férfit keresel? Van igényed?
2013. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Release válasza:
Elsősorban tisztáznod kellene magadban hogy milyen pasi az ideálod? Ha ilyen nincs akkor bátran ismerkedj fiúkkal. Ha tudsz velük beszélgetni és ha van köztük olyan aki tetszik próbálj vele mélyebb beszélgetést kialakítani ami már lehet személyes jellegű is. Bár mint írták előttem manapság már a lányok udvarolnak hiszen maximálisan ők döntik el ki kell nekik. :)
2013. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"igényem" :

igazából csak annyi, hogy legyen magasabb, mint én, szerintem ezt a fiúk is így gondolják, a többi inkább a személyiségén múlik

2013. jan. 1. 16:50
 9/12 anonim ***** válasza:
nemtudom, biztos én vagyok bolond, de hogy kinek kell magasabbnak vagy alacsonyabbnak lennie szerintem nm itt áll vagy bukik a helyzet, mert ha egy alacsonyabb pasi fogad el egy nem annyira kezdeményező magasabb csajt akkor már is nem a fizikai adottságok a leg fontosabbak.
2013. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled semmi baj, csak tényleg annyi lehet, hogy nem jársz nyitott szemmel és elzárkózol a felbukkanó lehetőségek előtt.


Azért gondolom így, mert mindenkinek más jön be, nincs olyan, hogy csak az a típus jön be (a csak nagyszájú, nagymellű stb.) a pasiknak. Nekem is van annyi lányismerősöm, mint égen a csillag, akik visszahúzódóbbak és mégis megtalálták a párjukat, mert valami folytán "ölükbe pottyant" a párjuk.


Hát az, hogy a pasik a könnyen megközelíthető lányokat szeretik, abban van valami, de, ha már első randin lelkizel, vagy arról beszélsz, hogy hány gyereket szeretnél a jövőben, az azért elriasztja a férfiakat. Szerintem amit tehetsz, hogy húzd ki magadat, mosolyogj és legyél barátságos még azzal is, aki elsőre lehet, hogy nem az eseted. Mert ki tudja, hátha ő lesz az igazi.


Szóval fel a fejjel, mindenkinek eljön az, akit már régóta keresett.

2013. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!