Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ismerkedni? Történetem lásd alább:

Figyelt kérdés

24 éves egyetemista lány vagyok, MINDEN tekintetben tapasztalatlan a szerelem és párkapcsolatok terén. Rengeteg emberrel megismerkedtem a suli alatt, természetesen sok fiúval is, de egy olyan sem akadt, aki elhívott volna randizni és nem igazán tudom megfejteni, hogy mi lehet ennek az oka. Korában úgy gondoltam, hogy a testalkatom miatt, mivel egy picit telt vagyok, ráadásul elég magas is (182 cm), de amikor pár kilóval könnyebb voltam és tényleg elégedett magammal, akkor sem sikerült összehozni semmit. Szóval arra jutottam, hogy a személyiségemmel lehet a probléma. Sajnos nem túl nagy az önbizalmam és egy picit visszahúzódóbb vagyok, nem szeretek szórakozóhelyekre járni, sem táncolni, de természetesen ez nem jelenti azt, hogy otthon ülő lennék. Szeretek az ismerőseimmel jókat beszélgetni, beülni egy kávézóba, vagy elmenni moziba, korcsolyázni, stb.


Úgy veszem észre, hogy a mai srácok nem akarnak időt szakítani arra, hogy "feltörjenek" egy picit bizalmatlanabb, nehezebben megnyíló lányt, aki magától nem kezdeményezne, pedig lehet, hogy érdemes...


Most már kezd sok lenni ez a 24 év magány, de egyszerűen nem értem, hogy miért nem próbálkoznak nálam a srácok.


Elsősorban fiúk gondolataira lennék kíváncsi, de természetesen lányok véleményét is várom.


2013. jan. 1. 16:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kép alapján jobban tudunk tanácsot adni. (28F)
2013. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Küldesz képet vagy facebook elérhetőséget priviben? :)

20/F

2013. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!