Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Telefonon randi kérés, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon randi kérés, mi lenne a legmeggyőzőbb szöveg?

Figyelt kérdés

Még a múlt héten egy buliban összeismerkedtem egy lánnyal, nem sokkal utána már az első csók is elpattant, majd heves csókolózásba kezdtünk. Megadta a számát és holnap felhívnám, hogy lenne-e kedve egy találkozóhoz.


Na most tapasztalt randisok! Hogy kezdjem a beszélgetést és a felvezetést, hogy tutira tetszen neki és el is jöjjön? Valami olyan szöveg hogy vagy azt mondja rá hogy eljön vagy nem valami kis csalafinta kérdés. Hogy vezessem le a beszélgetést? Milyen legyen a gesztikulációm? Tippeket kérek!


Előre is köszi! 18/f



2013. szept. 23. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hallod...

köszönj neki, mondd el ki vagy.

Ha emlékszik jó.ha nem...keress mást, vagy magyarázkodj, de abból semmi jó nem lesz már.

Most komolyan, mit mondj neki.

Hívd el fagyizni(helyett pizzázni, vagy akármizni, teljesen mindegy, mert ha találkozni akar veled elmegy, akkor is ha nemakar pizzázniamúgy, vagy akármizni, esetleg ha utálja a pizzát, felvet valami mást...Ő...és nem neked kell kitlaálni minden marhaságot.)Szerintem.

2013. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egy lány szemszögéből szerintem az lenne a legjobb,ha kedvesen elhívnád fagyizni vagy valamizni(ahogy az elóttem szóló írta)

Mondd neki,hogy folyton csak rá gondolsz,és szó szerint el fog olvadni!:)

Kitartást,és sok szerencsét!:)

2013. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
felhívtam, két napot vetettem fel neki opciónak, csutortokon nem engedik ki a szülei (hétköznap), pénteken pedig családi kirándulás, viszont kérdeztem, hogy a jövő héten? mondta, hogy akkor már jó.. :) hétvégén felhívom újra, hogy pontosítsunk.. :) vélemény? :)
2013. szept. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!