Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác akar valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác akar valamit, akkor keres. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2 hónapja leszólított egy srác,én meg még aznap megkerestem facebookon és bejelöltem,tehát mindkettőnk számára egyértelmű,hogy külsőleg tetszünk egymásnak.:D Rám írt,beszélgettünk. Utána felváltva írogattunk egymásnak,kb heti 2szer cseteltünk. Elhívott találkozni,találkoztunk. Utána továbbra is kerestük egymást facen,és elhívtam én is találkozni,találkoztunk. Jó volt,úgy tűnt,h alakul valami. A srác rám írt rögtön tali után,hogy sikerült-e hazaérnem. Másnap én írtam neki,de csak egy ürüggyel,kérdeztem tőle vmit. Nem tűnt túl kommunikatívnak,úgyhogy inkább hagytam,vártam h ő írjon nekem. Azóta is várok,mert nem írt,pedig ennek már 2-3 hete. 1 hete viszont összefutottunk teljesen véletlenül,és kedves volt,úgy tűnt h örül nekem,elkísért haza is. Nem értem,akkor miért nem keres? Ha akarna vmit,akkor keresne,nem? Mivel én írtam neki utoljára,és nem úgy tűnt mint aki szeretne beszélgetni velem,ezért nem akarom kínos helyzetbe hozni magamat azzal,h megint írok neki...De jó lenne tudni,h most akkor akar vmit,vagy sem,mert ha igen,akkor nem akarom veszni hagyni a dolgot,de én nem akarok nyomulni,főleg mert sok csaj odavan érte és "zaklatják",biztos elege van az ilyenekből,nem szeretnék beállni a sorba.

20/L


2013. szept. 15. 11:06
1 2
 1/16 PureNameless ***** válasza:
Pont ugyan így vagyok egy lánnyal. Ő nem keres én se fogom..:) Szerintem elég gáz.
2013. szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig érdemes húzni a pasikat de azért nem a végtelenségig. :D
2013. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Na figyelj.Addig oké,hogy ha akarunk valamit a csajtól keressük.De ha ő tojik a fejünkre akkor elkönyveljük és megy a szelektívbe.

Neked is keresni kell őt!

2013. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez taktikai játszmába fulladt.:D
2013. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2.,hogy érted h érdemes húzni a pasikat? Itt most inkább Ő húz engem... :D
2013. szept. 15. 11:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Úgy érti,hogy kéreted magad.Viszont ha nem keresed az már nem kéretés hanem azt jelenti,hogy nem akarsz tőle semmit!
2013. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy írtad a kérdésben, aki igazán akar valamit, az keres.

Lehet, hogyha elhívnád valahova, akkor ettől függetlenül igent mondana, de talán csak nincs jobb dolga és azért vagy ki tudja.

De ha akarna valamit, akkor keresne.

Ez már nagyon sokszor bebizonyosodott nálam, hidd el így van. Szóval várj... bár én ennyi hét után már lemondtam volna róla. Engem bántana, hogy eddig nem is keresett. Szóval talán már akkor se kéne, ha keresne. De persze ezt te tudod.

2013. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De mondom,h én kerestem legutóbb :D még ha csak egy ürüggyel is,de akkor is. Meg ennyi erővel ő is kéreti magát,mert ő sem keres.
2013. szept. 15. 11:12
 9/16 anonim ***** válasza:

az, hogy ha egy lány akar valamit, akkor keres. oda-vissza.


20/L

2013. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezért vagyok teljesen összezavarodva.:S Valaki azt mondja,h keressem,valaki pedig azt,h ne írjak neki,mert ha akarna valamit akkor ő keresne. Nem tudom,mit csináljak.:(
2013. szept. 15. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!