Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác akar valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác akar valamit, akkor keres. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2 hónapja leszólított egy srác,én meg még aznap megkerestem facebookon és bejelöltem,tehát mindkettőnk számára egyértelmű,hogy külsőleg tetszünk egymásnak.:D Rám írt,beszélgettünk. Utána felváltva írogattunk egymásnak,kb heti 2szer cseteltünk. Elhívott találkozni,találkoztunk. Utána továbbra is kerestük egymást facen,és elhívtam én is találkozni,találkoztunk. Jó volt,úgy tűnt,h alakul valami. A srác rám írt rögtön tali után,hogy sikerült-e hazaérnem. Másnap én írtam neki,de csak egy ürüggyel,kérdeztem tőle vmit. Nem tűnt túl kommunikatívnak,úgyhogy inkább hagytam,vártam h ő írjon nekem. Azóta is várok,mert nem írt,pedig ennek már 2-3 hete. 1 hete viszont összefutottunk teljesen véletlenül,és kedves volt,úgy tűnt h örül nekem,elkísért haza is. Nem értem,akkor miért nem keres? Ha akarna vmit,akkor keresne,nem? Mivel én írtam neki utoljára,és nem úgy tűnt mint aki szeretne beszélgetni velem,ezért nem akarom kínos helyzetbe hozni magamat azzal,h megint írok neki...De jó lenne tudni,h most akkor akar vmit,vagy sem,mert ha igen,akkor nem akarom veszni hagyni a dolgot,de én nem akarok nyomulni,főleg mert sok csaj odavan érte és "zaklatják",biztos elege van az ilyenekből,nem szeretnék beállni a sorba.

20/L


2013. szept. 15. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

kb egy 16 éves szokott ilyenen szenvedni h ki keres kit. ha akarsz valamit legyél egyértelmű. csak abból értenek, nem abból amit mi egyértelműnek hiszünk. ha meg nem akar semmit úgyis látni fogod és akkor tovább állsz. ha nagyon nem akar veled dumálni akkor valszeg csak meg akar d*ugni:D volt vmi a randikon? mert lehet ő már többet akart volna és megunta. nem tudom nem értek a fiúkhoz.


20/L

2013. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

KERESSED BAKKER!!!!

Nekünk pasiknak is kell visszajelzés,hogy a csaj is akar valamit vagy csak szórakozik velünk.

2013. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

De figyelj...azt írtad, hogy te is kerested sokszor, ráírtál már többször ( sőt, te jelölted be ), még te is elhívtad találkozni. Ezek után a srácnak le kell vágnia, hogy neked is tetszik.

Magamból kiindulva, egy lányt folyton nekem kell keresni, egy idő után hagyom is. Kezdeményezek ha kell, de a kölcsönös érdeklődést elvárom. De a ti esetetekben itt szó sincs erről.

Szerintem hagyd, majd ő ír ha akar. Nem hiszem, hogy bátortalan lenne, és az is biztos, hogy tudja, hogy tetszik neked. Valami más oka van. Húzni akar téged vagy nem tudom. Vagy valami történt, vagy mondtál valami rosszat, de ezt nem hinném.

Szerintem keressen csak ő, hagyjad most.

2013. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én kezdeményeztem egy srácnál, majd belezúgtam. Idő múlva ellökött magától, 2 év múlva felkeresett, hogy hülye volt, de rossz korszaka volt...

Ha tetszik, keresd... Ha seperc alatt túllépsz rajta, akkor hagyd, majd lesz más. De ha nem, akkor még 1-2x próbálkozz. Ha összejöttök, mit számít, hogy ki írt többet a másiknak. :)

2013. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod eldobni ezt a lehetőséget, akkor keresd. Nem szabad ebbe a hülyeségbe belemenni, hogy jaj én kerestem ő nem keres blablabla keresni kell egymást. Aztán ha nagyon egyoldalúvá válik a dolog, akkor azt úgyis érezni fogod és akkor lesz vége. De legalább nem a hülye taktikázáson fogjátok elbukni, hogy valaki nagyon kivárásra játszott.
2013. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ráírsz és megkérdezed , hogy most akkor mivan , miért nem ír stb.


Ez tudja csak megválaszolni a kérdésed

2013. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!