Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn ti mit írtok első levélben?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy én eddig csak magamról szoktam írni aztán gondoltam majd ír akit érdeklek.de semmi válasz.aztán vki felvetette hogy azért mert már az első levélben is éredklődnöm kéne a címzett iránt,és kérdéseket feltenni stb. ez így van?tapasztalatok?
2013. szept. 23. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván így van, sőt, még a kettő együtt is kevés. Kell bele tenni valami egyedit, ami megragadja az illető fantáziáját. Tudom, rohadt nehéz, de így van.
2013. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak annyit írj hogy hol és mikor és hogy legyen pontos, ja meg hozzon palacsintát.
2013. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fiú v férfi vagy, teljesen mindegy, mit írsz. Ha kép alapján nem tetszel a lánynak, úgyse fog visszaírni, ha igen, akkor meg úgyis szimpatikus leszel neki.
2013. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!