Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk: Társkeresőn mit írtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: Társkeresőn mit írtok az első levél tárgyába? Lányok: Milyen tárgyú leveleket kaptok?

Figyelt kérdés
A levelek tartalma és hogy születik-e rá válasz, most nem érdekes. Mi van nálatok a tárgyban? Szerintetek mi az, ami figyelemfelkeltő, de nem is becsapós?
2013. júl. 18. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
valami humoros de orbitálisan nagy valótlanságot.
2013. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Haldokló milliárdos vagyok. Utolsó óráim kellemes eltöltéséhez keresek kedves, csinos barátnőt.
2013. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Én ilyet írnék: Ismerkedés:). -Egy fiú.
2013. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én írtam 2 lánynak egy teljesen normális levelet, hogy tetszett a profilképük és az amit magukról írtam és megkérdeztem tőlük lenne-e kedvül találkozni és beszélgetni személyesen (igen, így egyből).

Mindketten elolvasták de basztak rá válaszolni. Mostantól nem érdekelnek a társkeresők.

2013. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tárgy:oszt hogy-mint vagy embör?
2013. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem jutott eszembe semmi jó, akkor ennyi: :-)

Ha igazán egyedi levelet írtam, akkor maga a levél adta a címet.

2013. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Aha, nem tudom, hogy látjátok-e a problémát. (Kinek nem inge, ne vegye magára.) Így néz ki egy lány postafiókja:


szia

szia

szia

szia

Szia

szia :)

szia

ismerkedés

Ismerkedés

Szia :-)

:)

:9

:-)

szia

ismerkedés

dugunk?

szia

:)

szia :)

:-)

Ismerkedés :)

webcam!

szia

szia

:)

:)



No, ebből melyikre fog rákattintani? És ha van közte egy olyan, hogy Rendszerüzenet? Vagy egy olyan, hogy Re:******? (Csillagok helyett lehet bármi.)


Efféle trükköket szeretnék látni itt felsorolva. Lányoktól olyat, amivel esetleg találkoztak már.

2013. júl. 19. 07:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Vicces, amikor valaki ahhoz kér segítséget, hogy kreatívnak tűnjön.
2013. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem bolond az, aki nem használja ki a lehetőségeit. Mi lenne, ha minden egyes autó megépítésekor újra fel kéne találni a kereket, nehogy elvesszen a kreativitás? Igazából az egész oktatási rendszer ill. társadalom arra van berendezkedve, hogy egymástól tanuljunk. Nehogy már ez ciki legyen...
2013. júl. 19. 12:26
 10/10 anonim ***** válasza:
De te pont azt akarod beadni, hogy te találtad fel a kereket! Ez óriási különbség! Te nem útmutatást vársz, hanem konkrét választ. Egy levél tárgya valójában a levél címe. Ez pedig általános iskolai alsós anyag. A te példád szerinte csak figyelned kellett volna dedóban és akkor nem tetted volna fel a kérdést.
2013. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!