Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos pasi csak ábrándoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos pasi csak ábrándozhat arról, hogy legyen egy igazán szép barátnője?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy ahhoz, hogy valakinek tényleg szép nője lehessen, vagy nagyon jó külső adottságokkal kell rendelkeznie, vagy magas szociális státusszal. Jól látom, hogy az átlag számára az igazán szép nők elérhetetlenek?
2013. szept. 21. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Én átlagos vagyok és egész szép nők kedvelnek.

Szal nem.

Nem álmodozni kell hanem tenni érte.

2013. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Nézzük csak. Te a külsőről álmodozol. Szerinted a csajok miről?
2013. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Rohadt nagy szerencsével nem. Különben meg az önbizalom, a magabiztosság és a jó beszélőke.. meg az ágyban nyújtott teljesítmény is elég sokat számít :) Hiába nem vagy se gazdag se egy Don Juan ha társaság központú vagy akkor könnyen megy a dolog (véleményem szerint)
2013. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a felvetéseddel...
2013. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ez akkor azt jelenti, hogy az emberek zöme csak azért van a párjával, mert nincs esélye azoknál, akikre igazán vágyna?
2013. szept. 21. 17:39
 6/15 anonim ***** válasza:
nem, akár tehet is érte
2013. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
67%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval. Rajtad múlik az egész, nem a sült galambot kell várni.
2013. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen. Átlagos pasiként csak csúnya v hülye barátnőd lehet, az is csak addig, amíg nem talál jóképűbbet nálad.
2013. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a hülye az azt jelenti, hogy buta, vagy azt, hogy csak őrült?
2013. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"De ez akkor azt jelenti, hogy az emberek zöme csak azért van a párjával, mert nincs esélye azoknál, akikre igazán vágyna?"


Na látod, én éppen ezért vagyok inkább egyedül. Mert jelentkezők lennének ugyan/lettek volna, de mivel nem nagyon ütik meg a mércét, így nem akarom áltatni őket, mert az később csak rosszabb lesz minkettőnknek. Az a nagy gáz nálam, hogy bár viszonylag szépnek mondanak, de élőben nincs semmi kisugárzásom és így csak a nyomik (akiknek minden mindegy, csak lyuk legyen) és a nőcsábászok találnak meg (akiknek meg csak "arra" kellenék). :/

2013. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!