Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az oka, hogy egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oka, hogy egy helyes pasi sokkal kapósabb szinte az összes csajnál, mint egy átlagos külsejű, de nagyon intelligens srác?

Figyelt kérdés
A lányoknak első az arc, utána a magasság. Ezeken nem tudsz változtatni. Szóval logikus, hogy inkább egy olyan sráccal jönnek össze, akinek a megváltoztathatatlan tulajdonságai a helyén vannak, a többit érintve meg max. remélik, hogy megváltozik. Egy ronda, alacsony pasiból soha sem lesz jóképű, magas pasi, míg egy unalmas és buta emberből idővel elfogadható embert lehet csinálni.
2013. jún. 11. 21:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Én nem bírom ki, hogy arra izgulnak, amit nem tudsz megváltoztatni magadon. Gyúrás nem segít, röhejesen néznek az alacsony, sportos, nem helyes pasikra a lányok. Van ilyenből sok körülöttem, szinte az összes szingli. Gyúrás kilőve, ez nem segít.
2013. jún. 11. 21:44
 2/9 anonim ***** válasza:

régebben én is így gondoltam, mint te. nagyon válogatós voltam a pasik terén, aztán rájöttem, h a külső nem minden, és egy jó beszélgetés pl nekem többet ér, meg az, h jól érzem magam a sráccal, stb. és egyébként utálom az üresfejű szépfiúkat, én intelligensnek és műveltnek tartom magam, az alpáriság taszít. és sztem vannak még ilyen lányok, meg tudom, h ez közhely, de "mindenkinek más a szép." :)v a magasságról annyi, h az nekem még mindig fontos, mert én elég magas vagyok lány létemre...

21/L

2013. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 The Other ***** válasza:

Hajrá Ronda Alacsony Srác!

Még 3 kérdés, és tiéd lesz a "GYK-n Legtöbbször Ugyanazt Megkérdező" díj!

2013. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aki másokat lenéz, az nem nagyon intelligens, hanem egy nagyképű, egoista, éretlen és makacs tizenéves. És nem ritkán lúzer is.


Aki igazából intelligens, az felismeri és elfogadja, hogy mások vagyunk, nem akarja, hogy mindenki olyan legyen, mint Ő, és elfogadja, hogy a világ nem egy számára összeállított látványosság. És az intelligens ember nem fog itt szenvedni, meg panaszkodni hogy másoknak milyen könnyű, és neki miért nem az.

2013. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fú, látszik, hogy sokat gondolkoztál ma! :O

Amúgy egész jó az elméleted! De ha ismerkedésnél tartunk, te is szívesebben szólítanál le egy csinos lányt, mint egy rondát, ugye? Bárki bármit mond, ismerkedésnél a külső a fő szempont, azt választod, aki elsőre szimpatikus lesz. Ilyenkor általában az összképet nézzük, ritka, hogy valaki egyetlen dologba /pl. magasság/ szeret bele... Aztán jön csak személyiség megismerése, és az idő előrehaladtával egyre fontosabb lesz.

Mit ér a szép csomagolás, ha belül nincs semmi érdekes...

2013. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megint én vagyok: azon ne görcsölj,amin nem tudsz változtatni, mert lelkibeteg és depressziós leszel! hidd el, tudom miről beszélek, saját tapasztalat! pedig nem vagyok csúnya, vagy volt egy "kis" túlsúlyom, amit nagyon nehezen éltem meg...
2013. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából én nem teljesen azt nézem hogy hogy néz ki.. lehet hogy nem annyira szép a fiú de ha szimpatikus és bejön a stílusa akkor már nem számít a külseje, én sokkal inkább a belsőt nézem, az az igazi érték, azoktól a fiúktól akik azt hiszik hogy hú de jól néznek ki, egyenesen hányok, hiába néznek ki "jól", akkor sem tudnék összejönni velük a stílusuk miatt. Viszont ami engem is zavar az a magasság, szóval ne legyen alacsonyabb nálam.
2013. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ronda ember ne ismerkedjenek haljanak csak kifele. Ez a természet rendje!
2013. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tudom, hogy jo erzes azt gondolni, hogy aki jol nez ki az hulye, de nem ugy vettem eszre...
2013. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!