Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a nagyon jó pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a nagyon jó pasiknak lehet igazán szép barátnője?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 22:36
1 2 3 4
 11/33 ameoland ***** válasza:

jó személyiségű,jó képű, jól szituált,jó lelkű, jó társasági embernek ismerem magam, akiben ha ezeket a felszínes dolgokat nézzük, egyedül pénze nincs annyi, amennyi jó lenne. Mindezek ellenére nem volt barátnőm.

láttam pár kifejezetten ogre embert, akik hozzájuk képest modellekkel az oldalukon közlekedtek. ..... egy ember, akár a rubik kocka..

2013. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%

Tanulj a tv-ből.

Nézd meg a csúnya lallert hogy körbevették a nők amikor tele volt pénzzel, máskor meg rá se hederítenek.

Tanulság.

Tanulj, dolgozz, legyen pénzed. Ja várj, Magyarországon vagyunk:DD

Tanulj, tanulj, tanulj, tanulj, dolgozz, lopj, csalj, hazudj és lesz pénzed. :)

2013. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,így van.
2013. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy a szépség egy szubjektív megítélés alá eső kategória, ha tényleg szereted a lányt, akkor neked ő lesz a legszebb.


Szóval a válasz nem.

2013. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
A szépség NEM szubjektiv, hanem nagyon is behatárolható, hogy az emberek szerint ki és mi a szép. Nagyrészt geometria az egész.
2013. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Noydra ***** válasza:
Nó.
2013. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
A szépség mégis szubjektív némileg, hiszen pl. kultúránként eltérhet a szépségideál.
2013. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ez butaság!
2013. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
nem, egyszer még nekem is majdnem lett barátnőm (és egy igazán szép személyről van szó)
2013. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Alapesetben, nem tekintve a vagyont és egyéb érdekeket, igen. Erre rájön a személyiség. Tegyük fel hogy van egy jóképű pasi. Szerintem 10 lányból 5-6 járna vele. Ha ezen felül illedelmes, jó a személyisége, intelligens, okos, magyarul nem egy bunkó paraszt 10-ből 8-9 és ha még gazdag is és jó kocsija van akkor 10-ből 15-20.
2013. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!