Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan gyözem le a félelmemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyözem le a félelmemet, hogyan menyek oda 1 lányhoz, hogy ne parázak? Mire gondoljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A helyesírásra.
2009. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Végig kell gondolnod, hogy egyáltalán mitől is félsz?Attól, hogy hülyeséget mondasz?:)

Vagy hogy nem lesz témátok?

Ha spontán odamész egy csajhoz ne gondolj semmire...próbáld vele felvenni a szemkontaktust, és ha pl. suliban vagy akkor csak kérdezd meg h milyen órája lesz, vagy hasonló...egy teljesen semleges téma is simán vezethet egész jó beszélgetéshez...

Őszintén nincs mitől tartanod...Ne agyalj rajta hogy ,,Úristen mit mondjak?!"

Ha olyan valaki az illető, aki tetszik, akkor esetleg a baráti körével is megismerkedhetsz, és abban nincs semmi ha megkérdezed milyen órája lesz:)

2009. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez gondom csak én oda mernék menni. De attól félek, hogy visszautasít és ezzel fog b***tatni mindenki hogy nem sikerült. Mert haveromnak nem sikerült elcsábítania és a barátnői a csajnak és majdnem fél suli röhög rajta és ezzel szekálja.-.-
2009. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne győzd le. Barátkozzatok össze! Te meg a félelmed. Ismerd meg! Ha már ismered, nem is lesz annyira félelmetes.


A lányokkal meg nem görcsölni kell, hanem gyakorolni. Sokat. Ők is emberből vannak. Szeretnek beszélgetni is. Csak meg kell kérdezni tőlük, hogy van-e éppen kedvük hozzá -veled? Ha nincs, semmi gáz, odamész a következőhöz, aki tetszene és vele próbálkozol tovább. Előbb-utóbb sikerülni fog. És az első siker után majd jön a többi.

2009. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. nem merek oda menni senkihez, mert félek hogy elutasít, és akkor összetörnék lelkilegxD
2009. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%

szerintem a fiúknál az a legfőbb probléma, hogy 'de mit szólnak majd a haverok?'

Ne törődj ezzel. a haverok nem számítanak, viszont ha van egy igaz barátod, akkor az majd meg fogja érteni a dolgot. Ne azon agyalj, hogy mit mondj neki, hanem egyedül rá koncentrálj. ha azt látja, hogy nem mersz a szemébe nézni, túl sokat nézel a többiek felé, mintha valami ciki dolgot tennél, akkor a csaj le fogja vágni és otthagy. figyeld a nonverbális jeleket. Nem csak azt kell figyelni, hogy mennyiszer mosolyog, vagy néz rád, elpirul-e, vagy nem, hanem nézd meg, hogy a lábfejével feléd fordul-e, igazgatja a ruháját(ilyenkor tegyél egy elejtett megjegyzést rá), a haját, "véletlenül" megérint, csak rád néz, ilyenek.

Ha viszont azt látod, hogy izeg-mozog, az óráját nézi percenként, keresztbe fonja a karját a melle elött, ritkán, rövideket válaszol, megtartja a tisztes távolságot, akkor valami nem stimmel.

Jó tipp: ha eljuttok egy olyan szintig, hogy már zökkenőmentesen, zavar nélkül tudtok beszélgetni, beszélj hozzá a szokásosnál halkabban, és önkéntelenül közelebb hajol hozzád...XD

2009. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmire.

vagyis tök mindegy mire gondolsz, csak arra ne, hogy mi van, ha a lánynak nem jön be amit mondassz.

Mi lányok már azt is értékeljük, ha valaki normálisan jön oda és nem a "jó a segg*d , kő kóla?" vagy hasonló szöveggel.

Ne parázz és ne gondolkodj rajta, hogy mi és hogyan lesz, ha beszéltek, egyszerűen csak add önmagad.

2009. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igyal meg valami batoritot, ha elmultal 18 (nem tudom, mennyi kell neked hozza, de semmikeppen ne lassa rajtad a csaj, hogy ittal), oltozz fel igenyesen, borotvalkozz meg (ha pl. szakallad van, azt hagyd meg azert, de ne legyel k.va borostas), fujj magadra valami sprayt (lehetoleg ne szunyogirtot), vagy hasznalj parfumot, izzadsagszagu ne legyel, ne legyen budos a szad, aztan utana nem sok mindentol kell felned. Ha nem jon ossze, es ismeros a csaj, akkor igen, a haverok rohogni fognak, de az nem para, kocsmazasnal is elojohet a story, az se para. Baratokkal nyugodtan rohoghettek ilyeneken sorozes kozben. Ha a csaj barati tarsasaga nem normalis, ok is kirohognek, az nem jo, ok esetleg b.szogatni is fognak vele, de az meg ne erdekeljenek, ok nem a te barataid. Ha meg tok random a csaj, akkor meg tokmindegy, csak tartsd be az elobbi szabalyokat. En csinaltam mar olyat is, hogy Nyugatinal elmentem randira egy csajjal, mert kesett a vonatja 1 orat. Addig egyutt voltunk. Nem lett belole semmi, de jol ereztuk magunkat addig. Volt olyan is, hogy tomott villamoson randomcsajjal szemeztem, aztan leszolitottam ot. Kb. 10 ember nezte, hogy ebbol mi lesz, a szamat megkaptam. Soha ne a kudarctol felj, inkabb az lebegjen a szemed elott, mi van, ha osszejon. Ha nem jon ossze, ez van. 1000-szer megtortent velem is. Meg masik 1000-szer az, hogy osszejott. Ha nem jon ossze, johet a kovetkezo csaj, senki nem fog erte b.szogatni. Valszeg kis faluban valszeg rosszabb, mint egy 2 millios varosban tok ismeretlen emberek kozott...


19/F

2009. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!