Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legyek első randin rámenős?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek első randin rámenős?

Figyelt kérdés

Sosem szokott jó randim lenni. Nem tudom miert de általában ez van, vagyis én sosem vagyok elégedett.

Vajon kellene első randin nyomulnom? Pl fogdosni a csaj, mellet, feneket, hajat simogatni, esetleg csók?



2013. szept. 15. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha első randin engem leállnál fogdosni... a seggem, a mellem, akkor úgy hazavágnálak, mint a sz*rt. Nálam az első randi a személyes ismerkedésről szól, nem a taperolásról.
2013. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És akkor hogyan fejezzem ki ha nagyon bejön a csaj és esetleg benne lennék vele egy kapcsolatban később?

Az a baj h rajtam általában nem látják a csajok ha bejönnek.

2013. szept. 15. 09:06
 3/5 Emberek ***** válasza:

"És akkor hogyan fejezzem ki ha nagyon bejön a csaj és esetleg benne lennék vele egy kapcsolatban később?"

Bókolj neki, dícsérd meg milyen jól néz ki, stb. a lényeg, hogy nem kell elsietni a dolgokat

2013. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is kérdés milyen kor osztályról van szó. Van akinél ellehet jutni az ágyba az első randin, de azt nem hiszem, hogy taperolással:) Javaslom a rámenősséget, de nem taperolást! Mosolyogj rá, legyél kedves, vídám. Nézz mélyen a szemébe és talán csók is lehet belőle. Legyenek jó témáid és érdeklődj felé. Lássa, hogy komolyan szeretnéd őt.
2013. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél rámenős,de azért mégis visszafogott... még ha együtt vagytok se szeretik ha fogdosod őket egyes helyeken ... simán el lehet jutni az első randin is csókig,persze ki kell ismerni a lányt,hogy mennyire könnyűvérű és a szerint reagálni.Nekem általában az első fél óra beszélgetés után sikerül felmérnem a helyzetet és a szerint viselkedni.Volt,hogy egy csajjal első randin smároltunk(ami hivatalosan nem is randi volt).De volt,hogy csak 2 hét után volt valami.Ez csajfüggő nagyon is.
2013. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!