Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a fiú aki tetszik intézetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú aki tetszik intézetben nőtt fel akkor mire számítsak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 19:13
 1/9 anonim válasza:
72%
ismerd meg,attól még nem biztos ,h rossz ember,mert intézetben nőtt fel,az intézet nem oszt nem szoroz:)hajrá!
2008. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanojan normális pasi mint a többi.Lehet hogy azért van az intézetbe mert a szülei eldobták,vagy meghaltak esetleg nem tudtak róla gondolskodni.Ez még nem jelenti azt hogy ő más mint a többiek.Ugyanojan mint bárki más.Ugyanúgy tudsz szeretni ő is.Csak annyival külömbözikk a többi embertől hogy neki nincsenek szülei akikre számídhatsz.
2008. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Számíts a legrosszabra, és majd kellemeset csalódsz! :))

Szerintem talán, ha van rá módod járj utána az intézetis környezetében, hogy milyen embernek ismerik/ismerték meg, voltak-e valamilyen viselkedési problémái.

Vagy esetleg, ha lehetséges az előző barátnőjét felkutani, és beszélgetni vele a srácról. PL...

De kétlem, hogy "extrém" jellemű lenne eme ember, nekem pl. van olyan kollegám, aki intézetben nőtt fel,(édesapja korán lelépett, édesanyja korán meghalt, tehát önhibáján kvül került intézetbe) és tisztességes, kétgyermekes családapa.

2008. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
nem tudom mennyi idős, de az intézetben nevelkedett srácok általában sokkal keményebbek, talpraesettebbek, mint anyuci kedvencei.
2008. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám intézetis volt, anyukámmal lettek gyermekeik köztük én. Nemrégen halt meg 14 éve, öngyilkos lett. Nem mondom, hogy semmiképp ne állj össze vele, de az ilyen embereknek sok türelem, segítség kell, hogy hozzászokjanak a "normális" élethez.
2008. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Sokkal több szeretetre van szükségük. Arra is készülj fel, hogy talán nem fogja tudni kimutatni az érzéseit, vagy önző lesz, és ki akar majd sajátitani téged. Időbe fog kerülni, mire megtanul bizni benned.
2008. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy sok bántás érte...úgy értem lelkileg...Szóval ha komolyan gondolod, akkor szeresd őt nagyon és próbáld meg megérteni a problémáit...de semmiképp se "játsz" vele...úgy értem....az igen legyen igen, a nem legyen nem...

De nem kell megijedned a helyzettől...

2008. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
11%
Szaftos análszexre:D
2009. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez a kérdés hogy került elő 9 év után, de azért megpróbálok válaszolni. Az intézetbe nem könnyű bekerülni, vagy nagyon problémás gyereknek kell lenni ahhoz, hogy egyik közeli hozzátartózó se vegye magához, vagy teljesen árvának. Egyik sem jó omen, és nagy törést tud hozni az ember életében. Emellett van egy ilyen ismerősöm, csupaszív srác (bár volt egy két apróbb konfliktusunk, apróságokon), de most egyáltalán nincs jó állapotban.
2017. dec. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!