Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a határon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a határon túli magyar pasikról?

Figyelt kérdés

Miben különböznek a a hazaiaktól?


Férfiasabbak?


Tapasztalatok esetleg?


20 L :)


2013. szept. 7. 19:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A székelyekről annyit,hogy sokat isznak főleg pálinkát és agresszívebbek,szeretnek kötekedni.Ebben hasonlítanak egy kicsit a cigányokra.A többi határontúli magyar nagyjából ugyanolyan mint itthon.
2013. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, mert ippen spanyolban vagyok! ;)
2013. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 AeonFLUX ***** válasza:
100%
11-es, szerintem te még székelyt életedben nem láttál. Én elég sokat vagyok köztük, nagyon távol állnak a cigányoktól viselkedésben.
2013. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat és valaki a felvidékekről,esetleg a kárpátaljaiakról?
2013. szept. 7. 20:59
 15/23 anonim ***** válasza:
3 kárpátaljai pasit ismerek kicsit is közelebbről (haveri társaság, csoporttárs, testvérem szobatársa), és ezek közül kettőt szívből utálok, egyet meg nagyon szeretek barátként. Nem hiszem, hogy csak ez a két véglet létezne közöttük, de meg kell ismerni egy konkrét pasast, és akkor lényegtelen, honnan származik, hol született, úgyis a jellemébe fogsz beleszeretni.
2013. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ennyi hülyét, te jó Isten..


"Kolozsvár, Marosvásárhely környékén azért többnyire normálisakkal, helyesekkel lehet talalálkozni."


Persze, csak hogy kolozsváron a magyarság már lassan csak kis százalékban található meg, ugyan ez elmondható marosról is. Akiket ott látsz, és magyarul beszélnek, azok nagyrésze egyetemista, akik nem ott élnek, hanem csak ott tanulnak.


"A székelyföldiek nagyrésze primitív, műveletlen."


Ez szerintem rólad is teljes mértékben elmondható. Nem tudom hány székelyföldi embert ismersz, hogy általánositasz... egyál talán nem igy van.. az elöbb is kifejtettem, hogy mi van kolozsváron, és az egyetmisták nagyrésze Székelyföldről ment oda tanulni, mivel itt nincsenek olyan hires egyetemek, csak a Kárpátokon túl, de azok már oláhokhoz tartoznak..


"A székelyekről annyit,hogy sokat isznak főleg pálinkát és agresszívebbek,szeretnek kötekedni."


Pasikról van szó, nem öregemberekről..

Nem agresszivebbek, csak megvan bennük a székely mentalitás, forrófejüek, és nem hagyják az igazukat.

A pálinkás részt sem erősitem meg, ez egy nagy hülyeség...pálinkát isznak máshol is, és a fiatalok nem igazán azt isznak, ha elmennek bulizni..


"Ebben hasonlítanak egy kicsit a cigányokra."


Cigányt én nem venném egy kalap alá a székely emberrel... ezért ölni tudnék, te szerencsétlen senkiházi..

2013. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

De hogy ne legyen off:


Mindenhol van söpredék, és mindenhol vannak rendes emberek..

2013. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

77-es, respect. :) Egyetértek veled!


egy kisebbségi..

2013. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Felbaszta az agyam... csak azért mert én is székely vagyok!


És nem is szégyellem! Kiváncsi lennék más meddig birná azt, amit itt müvelnek a magyarokkal!

2013. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Na meg itt!!! Bár közel sem olyan rossz a helyzet, mint máshol! De itt se egy élmény magyarnak lenni.. Szerbiában utálnak, mert magyar vagyok, Magyarországon meg azért, mert "szerb".
2013. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!