Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vélemények a magyar pasikról-n...

Vélemények a magyar pasikról-nőkről? Főleg a pasikra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 17:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ritka hulladék a pasik 90%-a, a maradék 9% paraszt, az az 1% meg kihalt :P
2011. jan. 29. 17:39
 2/15 anonim ***** válasza:

Azért ez így nem teljesen igaz.

Tudod én sok külföldit is megismertem, más kultúrákat is, és sok esetben egy magyar sráccal jobban megértitek egymást. (Kulturális, szociológiai háttér, anyanyelv stb.)

Persze, vannak lókötők (és most rohadt finoman fogalmazok ám) mindenhol, de ugyanez a réteg megvan a külföldiek között is (hajajj!!). Ez olyan, mint amikor a srácok azt mondják, hogy a magyar nők a pénzre mennek, ilyenkor el kell szomorítanom őket: a török, a kínai, az orosz nők is erre utaznak, sőt, minden országban megvan ez a réteg is.)

A magyar társadalom a nyugatihoz képest partiarchálisabb, itt még hozzá van szokva a srácok a kész "p*csa meleg málé" jellegű kiszolgáláshoz, ezért lepődnek meg, ha pl. egy német vagy bármilyen "nyugatibb" országból találnak párt maguknak.

A lányok is (főleg a fiatal korosztály) kicsit el van tévedve értékrendileg, részben a pénz terén, meg sok egyéb másban is.


21/L


U.I.: A sok önérzetes hímtől miket fogsz kapni...

2011. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hát én inkább nem törődök felük ,de azért ilyen durvákat nem gondolok róluk

nekem mindig is más nemzetiségűek jöttek be

ez van

én magyar pasival sosem tudtam elképzelni a jövőmet

2011. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

10% rendes a hapsiknak inkább, a többi tényleg hulladék.

24/F

2011. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező!

Az első hozzászólásod enyhén szólva provokatív. Ugyanezt én is elmondhatnám a nőkről, de nem teszem, hiszen butaság általánosítani.

Esetleg ismerjük egymást? Tényleg halott lennék? Vagy csak hulladéknak, parasztnak tartasz? Ha viszont nem ismersz, minek alkotsz véleményt rólam?

2011. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért, milyen az a 90 %? És az a maradék 9%, és 1%?

Egy jellemzés nem ártana. :D Egyébként én se magyar lányt képzelek magam mellé, hanem egy ázsiai lányt. :D


Him/19

2011. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

En az elso valaszoloval nagyon egyet ertek. Nem mindenki rossz es nem lehet kategorizalni nemzetiseg alapjan. Nem minden magyar ferfi radikalis politikai nezetu, elvakult bunko, aki csak arra var, hogy mikor ulhet le a TV ele a sorevel.


Kulfoldon elek, sok idot toltok mas orszagokban es kulfoldi a ferjem is. En azt latom, hogy a ferfi mindenhol ferfi. Nincsenek hu, de nagy kulonbsegek vilagviszonylatban, csak a szomszed fuje mindig zoldebbnek tunik. Biztos, hogy vannak aprobb kulonbsegek, de a magyar ferfiak intelligenciajukat tekintve biztos, hogy nincsenek lemaradva es ha valaki nem beszel szinte anyanyelvi szinten a magyar mellett egy masik nyelvet, szerintem erdemes magyar ferfit valasztania, mert sok gond lehet abbol, ha nem teljesen ertik egymast. Pl. anyosom es aposom ezert valt el. Fontos a kommunikacio egy kapcsolatban es ehhez nem eleg a konyhanyelv. Szoval szerintem ilyen szempontbol a magyar ferfi a legidealisabb a legtobb magyar nonek, csak nekem pl. nem. :) Mindenki mas. Ettol fuggetlenul a magyar ferfiak semmivel sem jobbak vagy rosszabbak, mint mas orszagokban. Sem kulsore, sem belsore.

2011. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na, itt egy kicsit félre értés van. Én szimplán a külsejükre céloztam. Nem épp a leg szebbek.
2011. jan. 29. 23:27
 9/15 anonim ***** válasza:

HÁH

Epic fail. A témánál vagyunk. :) csak a külső.. :D

2011. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
19:04 én nagy általánosságban írtam. Ha Te kivétel vagy, hát legyen, nem tudhatom. Viszont! Soxor gusztustalan 1 látvány tud lenni, hogy bemész 1 Plázába, vagy akár hová, ül egy egész szép csaj és jön a "mesebeli hercege" a képében egy kiló hajjal, vagy épp ragyás képpel, teste nuku, és kb olyan, hogy a csaj állna a törékeny fiú elé, ha baj van, nem fordítva, mert a lány masszívabb...(itt nem kövérekre célzok) vagy te hogy látod a férfiakat??
2011. jan. 29. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!