Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vélemények a magyar pasikról-n...

Vélemények a magyar pasikról-nőkről? Főleg a pasikra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elnezest kerdezo, de hol vannak azok a szuper pasik? Sok orszagban eltem, de tapasztalatom nem azt mutatja, hogy ugy nez ki egy atlagos ferfi, mint egy TV-sorozatban. Az USA-ban elek es egyaltalan nem olyan, mint a TV-ben. Vannak jo pasik, de minden harmadik manapsag vagy fekete vagy mexikoi bevandorlo (nem rasszista vagyok, csak nekem kulsore ok nem jonnek be). Ny-Europaban sem jobbak kulsore. Ugyan mitol lennenek jobbak? Bar kinek milyen tipus jon be...a spanyolos ferfiak tetszenek neked esetleg? Nem tudom, hogy honnan veszed, hogy mashol jobb kulseju pasik vannak. Pl. hol?
2011. jan. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amirol te beszelsz kerdezo (plazazok meg talan az emosokra celzol a torekeny alkattal es azzal, hogy a haj a szemukbe log), meg nem ferfiak, hanem 14-16 eves fiukak...nem lesznek orokke emosok es azert nem minden fiu ilyen.
2011. jan. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A magyar nőkben az elmúlt 3 évben amióta aktívabb életet élek(járom az országot, sportolok, tanulok.) legtöbb esetben csak pénzéhes, érzéketlen és lelketlen r*bancokat láttam nem többet. De nem általánosítani akarok, de kb. 100-ból 93-nál ezt fedeztem fel. A maradék 7-nek meg van pasija azok voltak a rendesebbek. :)


Lehet, hogy most ezzel a paraszt kategóriába leszel sorolva, de nem érdekel. :)

2011. júl. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A magyar nőkben az elmúlt 3 évben amióta aktívabb életet élek(járom az országot, sportolok, tanulok.) legtöbb esetben csak pénzéhes, érzéketlen és lelketlen r*bancokat láttam nem többet. De nem általánosítani akarok, de kb. 100-ból 93-nál ezt fedeztem fel. A maradék 7-nek meg van pasija azok voltak a rendesebbek. :)


Lehet, hogy most ezzel a paraszt kategóriába leszek sorolva, de nem érdekel. :)

2011. júl. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nekem sem az eseteim külsőre a magyar palik (nagy része legalábbis), de azért hulladéknak nem hívom őket... vegyél vissza kicsit magadból :D
2017. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!