Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a határon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a határon túli magyar pasikról?

Figyelt kérdés

Miben különböznek a a hazaiaktól?


Férfiasabbak?


Tapasztalatok esetleg?


20 L :)


2013. szept. 7. 19:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Túlteng bennük a hazaszeretet.
2013. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Én a határon túlról írok, csak lány vagyok. Hát.. az az igazság, h nálatok nagyon sok a nyávogó páva:)
2013. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Milyen nemzetiségűekre gondolsz?
2013. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Egész véletlen az egyik szomszéd onnan rendelt férjet, kb ilyen lehet sok, de mind más, mint bárhol...

Szerintem másképp beszélnek, de máskülönben ugyanaz.

2013. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

magyar nemzetiségűekre gondoltam,csak az elcsatolt területekről.

ha pedig az ország érdekel,mindegy.

2013. szept. 7. 19:25
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem jó véleményem van.
2013. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nem tudtam meg eddig sok mindent :)
2013. szept. 7. 19:37
 8/23 AeonFLUX ***** válasza:
17%

Helyzetjelentés Erdélyből:

-vannak helyesek, de több csúnya

-vannak okosak, de több a hülye

-valamivel normálisabbak és férfiasabbak a magyarországi pasiknál.

Kolozsvár, Marosvásárhely környékén azért többnyire normálisakkal, helyesekkel lehet talalálkozni. A székelyföldiek nagyrésze primitív, műveletlen.

Üdv!

2013. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Milyen nemzetiségűekre gondolsz?"


Te kajakra ennyire hülye vagy? A kérdésben is benne volt, hogy a határon túli magyarokra gondolt az,m hogy van egy gúnyhatár nem teszi őket oláhvá..

2013. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Akikkel itt találkoztam (Vajdaság, Szerbia), azok tényleg kevésbé nyivákolósak, a b..i beütéstől mentesebbek, mint akikkel Pesten (ahol tanulok, szóval elég sok emberrel hoz össze a sors). Sokkal kevésbé felszínesek- már olyan értelemben, hogy igen, megnézik, miféle csajjal hozza össze őket a (bal)szerencse, de nem tartják olyan égbekiáltó bűnnek, ha nem valami ultra-kisportolt (a barátom pesti, és folyton rágja a fülem, hogy sportoljak valamit), tökéletes testű, és ők maguk sem annyira külső orientáltak, magukat nézve sem- már nem olyan értelemben, hogy elhagyják magukat, de nem azok a fajták, akik kétségbeesnek, ha nincs kockahasuk. Összeségében nekem pozitív véleményem van róluk, jellemileg is, jártam már egy-kettővel itthon, mielőtt eljöttem volna Pestre :) És igen, kicsit férfiasabbnak tartom őket, mint az ittenieket.

De nyilván ezek csak azok az emberek, akiket ismerek, társaság meg hasonlók, természetesen itt is van ilyen is meg olyan is, csak kevesebb "páwa" fordul meg az én ismertségi körömben itthon, mint mondjuk Pesten. Bár tekintve, hogy egy 150 000-es kisváros vagy egy 7milliós főváros közötti különbségeket figyeltem meg, lehet, hogy ez is közrejátszik a szelektív látásomban :D

A szexbeni különbségeket csak azért nem hozom fel, mert az egyén- és nem szülőföld-függő, de különben általánosságban azt vettem észre, hogy a magyarországi pasik sokkal inkább rá vannak izgulva a fenékre, mint az itteniek. Ezt nem csak abból szűröm le, hogy akikkel jártam, hallani se akartak a témáról, nemhogy még javasolni vagy kérni, hanem ahogy beszélgettem barátokkal meg ismerősökkel a témáról.


20/l

2013. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!