Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogjam meg a lány kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam meg a lány kezét?

Figyelt kérdés
a lány mindig megkér hogy kisérjem le kutyát sétáltatni.és akkot akarnám megfogni a kezét de nem tudom hogy csináljam
2009. nov. 2. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
úgy tereled a szót hogy poén legyen, poénból megfoghasd a kezét, aztán érzed hogy akarja e még fogni vagy inkább kihúzná a kezedből... és innentől kezdve minden egyértelmű...
2009. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon bonyolult művelet:elindítod a kezed az ő keze felé,kinyitod az ujjaidat,megfogod a lány kezét,majd bezárod az ujjaidat.de ne próbáld meg utánam csinálni..
2009. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó hosszan sétáljatok, hogy biztosan jól áthüljön és akkor azzal az ürüggyel is megfoghatod, hogy felajánlod, hogy megmelegíted...
2009. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy milyen pici a keze (persze csak akkor ha nem óriási lapátkeze van :D:D) és kérd meg, hogy mérje össze az ujjait a tiéiddel. Amikor ott van egymáson a kezetek, kulcsold össze a kezed az övével... Nekem bejönne((:
2009. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
55%
Gyorsan kapd el a kezét és szorítsd össze hogy ropogjon a keze majd csavard hátra a kezét,és térdeldd szájba háromszor:)
2009. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem legyen eggy Dupla Nelson:D

Nahh jó nem én pl tök lazán odaraktam a kezem és ő belecsipaszkodott megjegyzem a csajjal 1órán belül jöttem össze:Dugy h volt csók minden igaz 2napig tartott:Dde legalább addigis volt csajom (Most megint van):D

2009. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.várom a további válaszokat
2009. nov. 3. 14:58
 8/8 anonim válasza:
Végül hogy alakult? :D
2015. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!