Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mikor fogjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor fogjam meg a lány kezét?

Figyelt kérdés
Még nem járunk de tudom hogy tetszem neki. tegnap ismertem meg. Mert megkérdezni hogy megfoghatom-e a kezed? elég béna lenne szerintem. Az első csók elött vagy után? Valaki ötlelt?
2011. jan. 28. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el valahová, és amikor úgy érzed, hogy megfelelő a pillanat nyújtsd felé a kezedet, akár úgy, hogy hozzáérjen. Ha szeretné meg fogja fogni, ha meg nem, akkor nincs az,hogy rámarkolsz, ő meg nem akarja. ;)
2011. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Elött.
2011. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

semmikor!!!!!A popsit fogd meg amikor megcsókolod, aztán nyúlj a melltartóba, meg a bugyiba.

Ha a kezét akarod megfogni, akkor kifog röhögni.Ez kell a kis dögöknek.....

2011. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hova mentek: a miénk pont jól jötti, a Gellért hegyen sétáltunk, majdnem elvágódtam, és a kezem fogta meg nehogy elessek, aztán "úgymaradt"

de pl felmásztok vmi magasabb helyre, le kell ugrani te mész előre és segítesz neki lejönni, vagy ilyesmi

de ne kérdezd meg könyörgöm mert az nagyon gáz :D

2011. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. előtte. : D
2011. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
meg ne kérdezd :D az meg nyúljál a bugyijába stb .. elég szánalom ,hogy így gondolkodsz a nőkröl , azért mert esetleg volt rossz tapasztalatod , engem is kidobott volt nőm 3 év után , csalt amikor tudott :D utólag kb le is sz@rom , most megismertem egy nála 30x aranyosabb csajt, tehát nem érdemes általánosítani
2011. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát én lány vagyok 14 éves szerintem ha elmentek sétálni akkor fogd meg a kezét.
2011. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

menjetek el sétálni, a séta elején még ne fogd meg...

üljetek le valahova, persze ilyen hidegben jobb ha beültök valahová:)...beszélgessetek...(sokat nézz a szemébe, ez nagyon fontos)!!!

és visszafele/hazafele menet már megfogahatod a kezét:)

simán fog menni az egész, nyugii! és amugy is nagyon szeretik a lányok, ha a pasik megfogják a kezüket xD

2011. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!