Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel pár hónapja nagyon jóban lettem, jó barát. Van hogy naponta beszélünk, de van h 1-2 napig nem. Őt is érdekli hogy mi van velem engem is az hogy vele mi történik. Amikor szakítottak a barátjával akkor én nagyon sajnáltam találkoztunk nagyon örült neki( mikor együtt voltak akkor is találkoztunk párszor). Csókolóztunk és egy nagyon szép napot töltöttünk el csókkal köszöntem el tőle, de nem tudom hogy mit érezhet irántam, úgy érzem rajta mintha még szeretné a volt barátját. Én vele el tudnék képzelni egy kapcsolatot, imádok vele lenni. De lerohanni nem akarom azzal hogy na jöjjünk össze. Szerintetek csak barátként tekint rám ??

2013. szept. 4. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval "csókólóztatok" a nő ezt miért nem tudja és miért nem tapasztalta:xD?
2013. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csókolóztatok és engedte, hogy csókkal köszönj el tőle, akkor biztosan érez valamit irántad. Szerintem csak arra vár, hogy lépj.
2013. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak attól félek hogy ez neki gyors lenne és akkor ugrik a barátság, meg úgy érzem mintha én jobban akarnám mint ő.
2013. szept. 4. 18:32
 4/7 Nem mondod :D ***** válasza:
Ha csókolóztatok, az már rég átlépte a BarátsáG határát:) szerintem arra vár, hogy lépj:)
2013. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak nem tudom hogy tegyem meg azt a bizonyos lépést.. nem akarom elijeszteni
2013. szept. 6. 14:33
 6/7 anonim válasza:

Nem tudod, hogy lépd meg...hát egyszerűen!

Csak szimplán megmondod neki, hogy nagyon szeretsz vele lenni és azt szeretnéd, ha járnátok, ő mit szól hozzá?

Ennyi. Ha nemet mond, akkor meg biztosítsd róla, hogy barátként is mellette állnál. De ezt tényleg csak akkor mondd neki, ha így is gondolod.

2013. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak veled vigasztalódik. Én is lány vagyok, de én akkor még nem állnék készen új kapcsolatra. Beszélj vele! :)
2013. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!