Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rndiztam egy helyes pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rndiztam egy helyes pasival, de elég büdi szájszaga volt a randin! Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Találkozzak vele másodszor is,hátha akkor nem lesz? Mert őszintén,ha másodszor is szájszaga lesz,én hagyom a csudába. Lehet akármilyen helyes,ha így nem lehet vele majd csókolózni,nem? Vélemény?
2009. nov. 2. 04:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

adj neki még 1 esélyt!

lehet egyébként, hogy mos fogat, de vmi szervi baj miatt büdös a szája

2009. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Gyerekek! Könnyesre röhögtem magam néhány válaszon!!XD XDDDD Tarkónfosósak meg signal-kamionos ÁÁáá :DDDD

na de a lényeg: azóta még nem taliztunk.Én ajánlottam neki időpontot,de lemondta,mondtam neki hogy szóljon ha vmikor jó neki.Hát még nem hívott,úgyhogy nem értem...Lehet nekem is büdi volt a szám?:)))

2009. nov. 8. 12:52
 23/31 anonim ***** válasza:
Vagy csak a saját szájszagodat érezted visszaverődni az arcából:)
2009. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Kössz! XD XD :S
2009. nov. 20. 21:44
 25/31 anonim ***** válasza:
Na,az odvaspofájú ontja még a pokol kénköves lehelletét? XD
2009. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
neem,azóta nem taliztunk,nem ér rá...sok a dolga. De mondjuk én annyira nem bánom...:D
2009. dec. 12. 13:16
 27/31 anonim ***** válasza:

rágó és fogmosás sem ér semmit, ha gennyes, rohadt a foga valahol a szájában, vagy a gyomrából dől a dögszag

sajnos rengeteg ilyen lány és fiú szaladgál az utcákon és még párjuk is van, akinek ez így megfelel, nem szerethetik egymást annyira, ha nem mondják meg egymásnak, hogy kénköves bűzt áraszt a pofájuk

2010. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

ha valakit érdekel: azóta egyszer taliztunk még,de akkor meg herpesze volt...:S :S

akkor mondtam hogy hagyjuk. Legközelebb mi lesz? Trippert fog átadni vagy mi? ÁÁ

2010. máj. 28. 23:51
 29/31 anonim ***** válasza:

bmeeg szakadtam ezeken a hozzászólásokon xDD

mi lett végül veletek? :D

2011. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

:DDDD

semmi nem lett. Bejelentette h ne talizzunk többet, mert kibékült a volt csajával.Hát mondom Ámen. Annak a nőnek biztos gondjai vannak a szaglásával / vagy az enyém tul kifinomult?

Most már mindegy is. Azóta találtam egy pasit, akinek finom nyami csókjai vannak :DD

2011. febr. 1. 10:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!