Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rndiztam egy helyes pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rndiztam egy helyes pasival, de elég büdi szájszaga volt a randin! Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Találkozzak vele másodszor is,hátha akkor nem lesz? Mert őszintén,ha másodszor is szájszaga lesz,én hagyom a csudába. Lehet akármilyen helyes,ha így nem lehet vele majd csókolózni,nem? Vélemény?
2009. nov. 2. 04:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
57%
A pálpusztai is büdös, mégis megeszed
2009. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%

Úristen ennyi szánalmas embert. Arra még nem gondoltatok ti majmok hgy NEM TEHET RÓLA?????

Lehet van egy rossz foga amiről nem tud vagy esetleg vmilyen gyomorproblémája.

Szerintem is kínáld meg rágóval a 2. randin.

Egyáltalán nem bunkóság. Menjetek el valahova kajolni és kaja után kínáld meg, nem is lesz feltűnő.

Egyébként ha valóban nem mos fogat akkor valóban gusztustalan.

Szerintem próbálj meg puhatolózni nála a témában, hátha kiszedsz belőle valamit. Kérdezd meg szokott-e fogorvoshoz járni vagy mittomén. :D

Am meg lehet hogy csak most volt rossz a szájszaga, mert lehet valami olyat evett. Nem biztos h a 2. randin is büdi lesz. Majd írd meg mi volt

2009. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
16:36-osnak van igaza. Lehet ez gyomorproblémától vagy vmi más betegségtől is. Ezek alapján erre tippelnék, nem pedig arra, hogy igénytelen.
2009. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
57%
fujj ez undi de így kívülről nagyon vicces xD
2009. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
52%
Kit érdekel,hogy tehet-e róla?akkoris ha randizok megeszek akkor a randi alatt egy egész csomag rágót,és nem leszek odvas szagú.értem?
2009. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
47%
21:36-os. És arra még nem gondolt a kicsi agyacskád, hogy a illető esetleg nem tudja hogy büdös a szája? vagy még nem vette észre talán... ez is előfordulhat.
2009. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
És a te még kisebb agyacskád nem gondolt arra,hogy pont tarkónfosom az ilyen kicsi agyacskás dumákat? Na nehogymár ne tudja hogy odvas a pofája.Kolostorban lakik tibetben,ahol senkivel sem beszélhet,és nem szól neki senki a tizenegynéhány vagy mittudom én hány év év alatt neki hogy segglehhelete van? Ne fárassz.
2009. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Én meg téged foslak tarkón, baromira lesz_arom mit dumálsz, lehet hogy ez a gyerek nem tehet arról hogy rossz a lehellete. Fogadjunk te is valami tapló tajparaszt lehetsz aki mindenkit megvet amiért van valami hibája, téged meg mindenki fogadjon el. Arra még nem gondoltál h a te szád is büdös? Minden embernek büdös a szája kinek kicsit kinek nagyon.

Am meg különben az is előfordulhat, hogy senki nem szólt eddig még neki, mert mondjuk nem akarták megbántani és valszeg még nem találkozott ekkora barommal mint te kedves előző!

2009. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
köszönöm a bókokat,a tarkónfosást már megkaptad,ott csorog a nyakadon,ugyhogy fussál még pár kört,és kezd el újra.az odvaspofájú meg akkor is mosson fogat,és egyen rágót XD
2009. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
de viccesek vagyunk
2009. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!