Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl a 2. randin. Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl a 2. randin. Meddig várjak rá, hogy keressen? Mennyi idő után reménytelen a dolog?

Figyelt kérdés

Szerintem jól sikerült a randi,és utána még aznap keresett is,aztán kicsit később én kerestem őt,de akkor már nem mutatott felém akkora érdeklődést. Már eltelt 1 hét a randi óta,és semmi. Most kezdett el dolgozni,lehetséges hogy elfoglalt,de azért arra lenne ideje,hogy pár szót váltsunk. Kezdem úgy érezni,hogy nem lesz ebből semmi mert nem akarja eléggé.:( Meddig reménykedjek még benne,hogy keresni fog? Én azért nem keresem,mert mikor legutóbb beszéltünk,én írtam neki facebookon,és akkor nem nagyon érdekeltem...

20/L


2013. szept. 4. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akarna valamit már rég keresett volna :/
2013. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne ess abba a hibába amibe én pár hónapja.

Keresett a randi után, "remélem találkozunk még" de eltűnt jópár napra.

Aztán én írtam neki facen, akkor jött azzal hogy "na mikor érsz rá találkozni megint?" megvolt a köv. randi, de kb mindig így ment. Amúgy le sem tojta mi van velem, csak ha én írtam neki.

És tudod miért? Mert közben más csajokat is hajtott, engem csak ilyen másodiknak tartott, vagy csak olyannak akit jó lenne megfektetni de ennyi.


22/L

2013. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, és hát nem volt túl sok második randim, ugyanis az első után össze is jöttünk általában.

De amikor volt, akkor a randi végén megbeszéltük mi mikor szeretne találkozni legközelebb.

2013. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne várj rá. Nekem ha kell a lány, akkor hívom már a randi után. Ha még másnap sem érzem a bizsergést, hogy beszélnem kell vele, akkor az hamvába holt dolog.
2013. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!