Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Reménytelen a dolog? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen a dolog? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytárs (17) aki már 7. osztály óta tetszik nekem és haverok voltunk. Sajnos 1 éve megkért, hogy hagyjam békén, mert meghallotta ezt valakitől és valószínűleg a haverok húzták vele. Akkor kiborultam, sírtam, ő meglepődött, és sajnálta, hogy ennyire megbántott. Egy évet nem beszéltünk, most karácsonykor "megbocsájtottam" neki, aminek láthatóan örült. Sajnos azóta ismét közel kerültünk egymáshoz, annyira kedves, és figyelmes, és kérdezget mindenféléről. Szerintetek lehet, hogy meggondolta magát? Én biztos nem fogok semmit jelezni neki, mert félek az újbóli visszautasítástól.

2013. jan. 24. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd, ha akar valamit akkor ő lép. Te meg ne stresszeld magad ezen...
2013. jan. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Tulajdonképpen én ezzel az állapottal megelégednék, csak a közelében lehessek :)
2013. jan. 24. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:

2


Ne legyél senki lábtörlője. Legyen tartásod, és ne szamár szerepébe "tündökölj".

2013. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3! Értem amit írsz, de ebben az esetben nincs "ló".
2013. jan. 24. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy megkomolyodott, vagy megpróbálja rendbehozni a dolgokat. Egyik esetben sem reménytelen a dolog.
2013. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiúk később érnek érzelmileg, lehet, hogy most ébredt rá, hogy hiányzik a társaságod neki, és talán kezd érezni valamit irántad.

Szerintem viselkedj természetesen, és várd meg, hogy ő lépjen. Te már egyszer "bevallottad" neki az érzéseidet, szóval biztosan tudja, hogy nem teljesen esélytelen számodra, tehát ha majd érez valamit, szerintem lépni fog.

Drukkolok neked! (:


19/L

2013. jan. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, ha egy fiúnak nem kellesz, akkor az nem gondolja meg magát. Valószínűleg hülyít megint, aztán megint pofára ejt.
2013. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy hülyíteni akar. Valószínűleg tényleg nem lát benned többet egy jó barátnál, és nem is akar ennél többet. A kedvessége, és a figyelmessége természetes. Ki a fene akarna szóba állni egy bunkóval, még csak barátkozás szintjén is? Akármilyen későn érik valaki, ha egy fiúnak bejön egy lány, és akar valamit tőle, akkor nem "gatyázik" ennyit.
2013. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!